Prodej pole, Milý, 6666 m2

Milý

Rezervováno
419 958 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 1 877 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Milém

Informace k pozemku

V katastrálním území Milý (okres Rakovník) nabízíme k prodeji pozemek ve výlučném vlastnictví, který se nachází v klidné lokalitě na okraji lesa. Parcela č. 475/11 je zapsána na listu vlastnictví č. 297 a je vedena jako orná půda.

Pozemek má výměru 6 666 m² a pyšní se nadprůměrnou bonitou půdy s hodnotou BPEJ 7.82 Kč, což výrazně převyšuje průměrné bonitní ohodnocení v daném katastrálním území.

Přidejte se k MojePole Plus a získejte výhodné nabídky přímo do své schránky. Nezávaznou poptávku můžete vyplnit prostřednictvím našich stránek.

V uvedené ceně je již zahrnuta provize. Součástí prodeje je také zpracování administrativy a související právní služby.

Majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě nabídky.

Parametry pozemku

Stav
Rezervováno
Cena
419 958 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
22. 7. 2025
Adresa
Milý
ID
8242
Plocha pozemku
6666 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Lucie Čermáková

Lucie Čermáková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje polí v Milém?

Podobné nemovitosti