Lužná
(vč. provize RK, vypracování kupní smlouvy advokátem a advokátní úschovy finančních prostředků)
Nabízíme k prodeji chalupu po kompletní rekonstrukci z roku 2016, který se nachází v klidné a malebné obci Lužná na Vsetínsku. Chalupa stojí na betonovo–kamenných základech, je zateplená a má dřevěný obklad, díky kterému působí útulně a zapadá do okolní valašské krajiny.
V přízemí se nachází světlá kuchyň propojená s obývací částí, koupelna s toaletou a místnost, kterou lze využít jako šatnu, sklad nebo technické zázemí. Podkroví tvoří otevřený prostor, který je možné přizpůsobit jako ložnici, pracovnu či relaxační zónu. V přízemí chalupy je položena praktická dlažba, v podkroví jsou plovoucí podlahy. Vytápění je řešeno krbovými kamny a přímotopy, o ohřev teplé vody se stará elektrický bojler.
K chalupě náleží také spoluvlastnický podíl o velikosti 6/16 na sousedním pozemku o celkové výměře 146 m².
Obec Lužná je obklopena krásnou přírodou Valašska, která nabízí celoroční vyžití – od pěších a cyklistických tras až po zimní sporty v blízkých lyžařských areálech. Díky své poloze a dostupnosti do Vsetína i dalších měst je tato nabídka vhodná jak pro trvalé bydlení, tak pro rekreaci.
28. října 1610/95, Ostrava
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
David Patera
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Lužné (okr. Vsetín)?