Prodej bytu 4+kk, Chrudim, Píšťovy, 82 m2

Píšťovy, Chrudim

6 730 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 30 079 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Chrudimi

Informace k bytu

Nabízíme k prodeji jednotku 3+kk o velikosti 81,95 m2 , která se nachází ve 3.NP bytového domu. Byt disponuje zahrádkou o velikosti 66,83 m2 Součástí jednotky sklepní kóje 2,4 m2.

K rezervaci potřebujete pouze 150.000,- Kč.

Parkovací stání a sklep NYNÍ ZDARMA. Akce je časově omezena!

Byt bude k nastěhování ke konci roku 2026, do té doby bude celý projekt připraven k uspokojení požadavků i náročnějších klientů.

Chrudim nabízí klidné a velmi příjemné prostředí s veškerou občanskou vybaveností v dosahu, což zvyšuje atraktivitu této nemovitosti.
Rezidence u řeky poskytuje širokou nabídku moderních bytů 1+kk–3+kk, které splňují požadavky na estetiku a moderní standardy bydlení.

Pokud Vás byt zaujal, neváhejte nám napsat nebo zavolat. Pro více informací o této nemovitosti nás prosím kontaktujte. Nabídku všech bytů najdete na webových stránkách projektu Rezidence U řeky.

Parametry bytu

Cena
6 730 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
22. 8. 2025
Adresa
Píšťovy, Chrudim
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Novostavba
Patro
1.
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
82 m2
Elektřina
230V
Terasa

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Bc. Pavlína Kottmanová

Bc. Pavlína Kottmanová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 4+kk v Chrudimi?

Podobné nemovitosti