Bělohorská, Praha 6, Břevnov
(Cena vč. DPH, zahrnuje parkovací stání a sklep)
Mimořádně prostorný a překvapivě tichý prémiový byt v horním Břevnově s jižním výhledem do zeleně, jaký v této lokalitě a cenové úrovni stěží najdete, a jeho cena zahrnuje i garážové stání a sklepní kóji. S akční cenovou nabídkou do 31.8.2025! Bydlet můžete hned.
Nová komorní Rezidence Via Carolina v Bělohorské ulici reprezentuje energeticky úsporné a špičkové bydlení blízko centra Prahy, s technologiemi a materiály, které nejsou u dnešních developerských projektů běžné.
Jednotka 3+kk ve 2. NP má plochu užitnou 103 m2 a podlahovou 128 m2. Disponuje prostornou vstupní halou, velkou obývací zónou s kuchyňským koutem (celkem 32 m2), ložnicí, pokojem, pracovnou, šatnou, koupelnou s wc a další oddělenou toaletou. Na balkoně s vyhlídkou do zahrady si můžete vychutnat ranní kávu či odpolední drink.
Velký energetický komfort a úsporný provoz zajistí ústřední kotelna se silnými tepelnými čerpadly, s rekuperací v bytě, podlahovým topením a chlazením, dřevohliníkovými okny s tepelně-akustickým izolačním trojsklem a venkovními žaluziemi. Odhad nákladů na vytápění najdete v galerii inzerátu. Mobilní aplikace chytré domácnosti k ovládání topení, chlazení a venkovních žaluzií je napojena i na zabezpečovací systém, takže svůj domov máte vždy pohodlně pod kontrolou.
Ve všech obytných prostorech klademe vysoký důraz na kvalitní zpracování a moderní design. Výjimečný charakter dává bytu i vinylová podlaha a mnoho dalšího, o čem se dočtete ve Standardech bytů.
Díky garážovému stání, dostupnému autovýtahem, nebudete mít starosti s hledáním parkování a oceníte i osobní výtah a praktickou sklepní kóji. Z garáží vyjdete do klidnější ulice Na Břevnovské pláni.
Břevnov - pražský realitní magnet - Vám dá skvělé spojení s centrem, okruhy i letištěm, dostupnost MHD včetně metra A Petřiny a Motol, moře možností pro volný čas i blízkost krásné přírody a památek. Obora Hvězda nabízí procházky, cyklistiku a hřiště, park Ladronka 4km cyklo-inline okruh, bowling a festivaly, lesopark Řepy herní prvky a golf se hraje v blízkém Motole.
Zaujal Vás tento byt? Oslovte náš zkušený tým. Rádi Vám vše ukážeme osobně - s ryze osobním přístupem, právním servisem a pomocí s financováním. Na webu projektu si přečtete i názory našich klientů na spokojenost s koupí bytu.
Rezidence Via Carolina
Místo, kam se budete rádi vracet ze svých cest
Pobřežní 620/3, Praha 8
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Lukáš Adam
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 3+kk v Praze 6?