Jakoubkova, Teplice
Nabízím k prodeji bytovou jednotku 3+kk se zahradou a parkovacím místem, která splňuje prvky moderního bydlení, je zasazena v klidné části města, obklopena zelení, přitom na dosah veškeré občanské vybavenosti, v lázeňském městě Teplice ve vyhledávané lokalitě ul. Jakoubkova.
Jednotka o vel. 97m2 se nachází v přízemí bytového domu, všechny místnosti jsou situovány do zahrady, což zajišťuje klid a soukromí, prostorný obývací pokoj je spojen s kuchyňským koutem, obě ložnice jsou neprůchozí, k dispozici je velká koupelna s vanou, sprchovým koutem a wc, k dispozici je další samostatné wc s umyvadlem, ze všech pokojů je vstup na zahradu francouzskými dveřmi, dále jsou zde 2 chodby a komora. K bytu náleží 1 parkovací místo a zahrada o vel. 94m2. Ohřev vody a topení je řešeno plynovým kondenzačním kombinovaným kotlem.
Dům byl postaven v roce 2020 z moderních materiálů a je energetický velmi úsporný, celkové měsíční náklady na bydlení pro rodinu jsou cca 4.000 Kč. Je zde 8 bytových jednotek, které mají utvořené SVJ.
Jestli hledáte klidné moderní bydlení nedaleko centra a v blízkosti veškeré občanské vybavenosti neváhejte mě kontaktovat.
Masarykova třída 269/90, Teplice
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 4 lidí
Veronika Comella
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 3+kk v Teplicích?