nábřeží Závodu míru, Pardubice, Zelené Předměstí
V rámci exkluzivního zastoupení majitele nabízím ke koupi slunný byt o dispozici 2+1, který se nachází ve 4. patře dobře udržovaného bytového domu se dvěma výtahy v oblíbené a vyhledávané lokalitě města Pardubice - Nábřeží Závodu míru.
Původní stav bytu, nabízí ideální příležitost přetvořit ho podle vlastních představ. Dispozici tvoří vstupní chodba, komora, dva pokoje, koupelna, samostatné WC a prostorná kuchyně. Součástí bytu je také lodžie, která poskytuje příjemné místo k odpočinku s výhledem do klidné části okolí.
K bytu dále náleží další komora umístěná na patře a sklepní kóje v suterénu domu.
I přes umístění v přímém centru města nabízí byt velmi klidné bydlení zasazené do zeleně. V bezprostřední blízkosti domu protéká řeka Labe, jejíž břehy lákají k procházkám, běhání nebo projížďkám na kole. Okolí je protkáno cyklostezkami, najdete zde lesoparky, dětská hřiště i sportoviště – ideální prostředí pro aktivní život i odpočinek v přírodě.
Zároveň je v docházkové vzdálenosti veškerá občanská vybavenost – obchody, školy, školky, zastávky MHD, zdravotní péče i kavárny.
Díky své poloze a dispozici je byt vhodný jak pro vlastní bydlení, tak i jako investiční příležitost.
Štrossova 172, Pardubice
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 2 lidí
Lucie Kopecká
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+1 v Pardubicích?