Soccer reality

Prodej podílu pole, Sulice, 582 m2 (ID: 2451766)

Sulice

291 042 Kč /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Doporučené firmy v Sulicích

Informace k pozemku

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme podíl na pozemku o celkové výměře 1 397 m2 v klidné okrajové části obce Sulice, okres Praha-východ. Pozemek tvoří jednotný územní a funkční celek a je rovinný a přístupný z obecních komunikací. Jedná se o prodej 33 % vlastnického podílu (1/3), o výměře 466 m2.

Tento pozemek je ideální pro investici, s střednědobým a dlouhodobým výhledem. Obec Sulice je klidná a tichá, ideální pro rodiny s dětmi nebo pro ty, které hledají útočiště od shonu města.

Konkrétně:
Parcela č. 1049/75 v KÚ Sulice, LV č. 384

GPS: 49°54'44.88"N, 14°34'31.19"E

Pro telefonickou komunikaci si prosím připravte číslo ID inzerátu.

Tento inzerát není závaznou nabídkou inzerenta, podmínky prodeje se mohou v jeho průběhu měnit.

Parametry pozemku

Cena
291 042 Kč /za nemovitost
Aktualizováno
9. 1. 2026
Adresa
Sulice
ID
6994
Plocha pozemku
582 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 16 lidí

Prodejce

Barbora Pidrmanová

Barbora Pidrmanová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje podílu polí v Sulicích?

Podobné nemovitosti