Prodej vily, San Javier, Španělsko, 107 m2

San Javier

400 000 € /za nemovitost
Doporučené firmy

Informace k domu

Exkluzivní novostavba jen 1 km od pláže
Objevte tuto limitovanou nabídku, která zahrnuje pouze dvě řadové vily situované v Santiago de la Ribera, malebném přímořském městečku na murcijském pobřeží, známém svým klidným životním stylem, čistými plážemi a vynikajícím počasím po celý rok.

Tyto nové vily se nachází jen 1 km od pobřeží Mar Menor, což nabízí ideální kombinaci soukromí, pohodlí a blízkosti základních služeb i možností volnočasového vyžití.

Současný design s funkční dispozicí
Každá vila je pečlivě rozvržena do dvou pater a navíc s střešním soláriem, které poskytuje prostorné místo pro moderní život. Nemovitosti zahrnují:
• 3 prostorné ložnice, včetně jedné v přízemí
• 3 kompletní koupelny, z toho dvě en suite
• Soukromá zahrada a bazén
• Terasa v prvním patře a střešní solárium, ideální pro opalování nebo setkání s hosty
• Soukromé parkování na pozemku s přístupem ze zadní ulice a samostatným vstupem pro pěší z přední strany
Tento rozvrh zajišťuje optimální soukromí, snadný přístup a maximální využití venkovního prostoru.

Vysoce kvalitní vybavení
Vily jsou postaveny s důrazem na detaily a podle moderních standardů, zahrnují:
• Vnější hliníková okna s tepelnou izolací a dvojitým sklem
• Kompletní instalace klimatizace vedené rozvody
• Soukromý bazén u každé vily
• Bezpečné parkovací místo na pozemku
Tyto vily jsou navrženy pro celoroční užívání, ať už jako hlavní bydlení, druhá rezidence nebo investice pro pronájem na dovolenou.

Výhodná poloha na Costa Cálida
Santiago de la Ribera nabízí středomořský a aktivní životní styl s veškerým zázemím:
• Pláž (Mar Menor) – 1 km
• Obchodní centrum La Ribera – 2 km
• Golf Roda – 5 km
• Letiště San Javier – 6 km
• Marina Lo Pagán – 4 km
• Obchodní centrum Dos Mares – 3 km
Výborné spojení po silnici do Murcie (40 km) a Cartageny (30 km).
S bohatou místní kulturou, týdenními trhy, promenádami a možnostmi vodních sportů je Santiago de la Ribera ideálním místem pro užívání toho nejlepšího z Costa Cálida.

Uskutečněte svůj sen o životě u moře
Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost koupit elegantní novou vilu v jedné z nejžádanějších oblastí murcijského pobřeží.

Kontaktujte nás ještě dnes pro více informací nebo sjednání prohlídky.

Parametry domu

Cena
400 000 € /za nemovitost
Aktualizováno
25. 11. 2025
Adresa
San Javier
Stavba
Panelová
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
107 m2
Plocha pozemku
300 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Martina Kroupová

Martina Kroupová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje vil?

Podobné nemovitosti