Prodej bytu 1+kk, Špindlerův Mlýn, 25 m2

Špindlerův Mlýn, Přední Labská

3 450 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 15 419 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Špindlerově Mlýně

Informace k bytu

Nabízím k prodeji malý, prostorově velmi dobře řešený byt v osobním vlastnictví, umístěný v přízemí bytového domu Michlův mlýn. Byt i dům prošly kompletní rekonstrukcí v roce 2022. Objekt se nachází pouhé 3 km od sjezdovek ve Špindlerově Mlýně.

Celková podlahová plocha: 25 m²


Dispozice bytu:
Ve vstupní chodbě je umístěna plnohodnotná vyklápěcí postel a úložné skříňky, vstupní dveře jsou navíc opticky odděleny závěsem.
Z chodby je vstup do koupelny se sprchovým koutem a WC a zároveň do hlavního pokoje širokými posuvnými dveřmi.


Vybavení hlavního pokoje:
Kompletně vybavená kuchyň, jídelní stůl, postel 180×200 cm, rozkládací křeslo, vestavěná skříň a TV.


Byt je ideálně koncipován pro tři osoby, případně lze nouzově ubytovat i čtvrtou.


Společné prostory:
Na stejném podlaží je prostorná společenská místnost s barem, krbem, velkým stolem a kulečníkem — ideální pro setkávání a volný čas.

Dále k dispozici sauna s odpočívárnou, lyžárna se sušákem na boty a venkovní zahrada s altánem k posezení.

Parametry bytu

Cena
3 450 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
27. 1. 2026
Adresa
Špindlerův Mlýn, Přední Labská
ID
ŠM-25
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Patro
1.
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
25 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

SKLADUJ.CZ

Na Poříčí 1079/3a, 11000 Praha, Nové Město, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Ing. Jakub Holec, MRICS

Ing. Jakub Holec, MRICS

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 1+kk v Špindlerově Mlýně?

Top nabídky

Podobné nemovitosti