Šumberova, Praha 6, Veleslavín
Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 1+1 a užitné ploše 35 m², situovaný v cihlovém domě v atraktivní a dlouhodobě vyhledávané lokalitě Praha 6 – Veleslavín.
Byt se nachází v domě vystavěném ve svahu. Přístup je z jedné strany řešen po schodišti směrem dolů, zatímco z druhé strany jsou okna orientována nad úrovní terénu do klidného společného parčíku se zelení. Jednotka tak nepůsobí jako suterénní byt a nabízí příjemný výhled i dostatek soukromí.
Dispozice 1+1 poskytuje praktické rozdělení na samostatný obytný pokoj a kuchyni. Byt je v dobrém, udržovaném stavu, má zděné bytové jádro a je připraven k okamžitému užívání, případně k modernizaci dle představ nového majitele. Součástí jednotky je také sklepní kóje.
Velkou předností je samotná lokalita. Veleslavín kombinuje výbornou občanskou vybavenost a dopravní dostupnost s bezprostřední blízkostí přírody. Stanice metra je v docházkové vzdálenosti, což zajišťuje rychlé spojení do centra města. V docházkové vzdálenosti se rovněž nachází přírodní rezervace Divoká Šárka, lesy i vodní plochy, které poskytují ideální podmínky pro sport, procházky i relaxaci.
Byt představuje zajímavou příležitost jak pro vlastní bydlení, tak i jako investici k následnému pronájmu v jedné z nejstabilnějších částí Prahy.
Pro více informací či sjednání prohlídky mě neváhejte kontaktovat.
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 1+1 v Praze 6?