Prodej chaty, Rapotín, 62 m2

Rapotín

Cena na vyžádání /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(Info o ceně u makléře)

Doporučené firmy v Rapotíně

Informace k domu

Prodej chaty, 62 m², Rapotín

Hledáte místo pro odpočinek v přírodě s nádhernými výhledy? Právě pro vás nabízíme kouzelnou celodřevěnou chatu v obci Rapotín, jen pár minut od vyhlášených lázní ve Velkých Losinách. Chata je dřevostavba napojená na obecní vodovod i kanalizaci, což zajišťuje pohodlí i pro delší pobyty. Topení je zajištěno krbovými kamny. Dispozice nabízí tři místnosti – útulný obývací pokoj s kuchyňským koutem, verandu a v podkroví ložnici pro klidný spánek.
Součástí je také koupelna se sprchovým koutem a WC.
Velkým benefitem je zastřešená terasa s posezením, odkud si můžete vychutnat krásné výhledy do okolní přírody. Na pozemku najdete také kůlnu na nářadí, krb na grilování a udírnu – ideální pro chvíle s rodinou či přáteli. Parkování je pohodlně zajištěno přímo na pozemku u chaty. Na zahradě jsou ovocné stromy. Pokud hledáte místo pro relaxaci po pracovním vytížení, tak je právě tato chata pro vás. Zavolejte si o prohlídku.

Parametry domu

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Info o ceně u makléře
Aktualizováno
19. 3. 2026
Adresa
Rapotín
ID
934451
Stavba
Dřevěná
Stav objektu
Velmi dobrý
Vybaveno
Částečně
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Okraj obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
62 m2
Plocha pozemku
374 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Danuše Navrátilová

Danuše Navrátilová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Rapotíně?

Podobné nemovitosti