nábřeží Benešovo, Dvůr Králové nad Labem
(včetně právních služeb, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu)
Ve výhradním zastoupení majitele si vám dovolujeme nabídnout světlý a prostorný byt 3+kk o výměře 76 m2 nacházející se na Benešově Nábřeží ve Dvoře Králové nad Labem.
Byt je situován ve 3.NP bytového domu. K bytu náleží parkovací stání na dvoře, dále sklepní kóje (7,6,m2) a půdní kóje (11,5m2).
Byt se skládá ze vstupní haly, kuchyně a jídelny, dále obývacího pokoje a ložnice. Byt má prostornou koupelnu se sprchovým koutem, WC je samostatné. Praktická je také spíž s oknem do dvora a menší lodžie.
Podlahy - PVC, keramická dlažba, parkety.
Okna - dvojskla, protihluková.
Vytápění - klimatizačními jednotkami v každém pokoji plus skleněným teplovzdušným konvektorem na zdi.
Ohřev vody - bojlerem (v záruce do roku 2031).
Náklady spojené s užíváním bytu včetně energií a vody činí měsíčně cca 6.000,-.
Veškerá občanská vybavenost (obchody, škola, školka, zdravotní středisko, kultura, MHD) v dosahu i pro pěší. Zastávka MHD se nachází cca 50 m od domu. Do centra 300m pěšky.
Lokalita Dvora Králové nad Labem je známá svou klidnou atmosférou a zároveň je strategicky umístěna v dojezdové vzdálenosti od větších měst, což poskytuje výbornou dopravní dostupnost.
V okolí se nacházejí cyklostezky, přehrada Les Království nebo také pro rodiny s dětmi oblíbené ZOO se safari parkem.
Financování je možné i hypotékou, se kterou vám rádi poradíme. Pro více informací volejte makléře.
Prusíkova 2398/10, Praha
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Ing. Hana Hoskinsová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 3+kk v Dvoře Králové nad Labem?