Pod Harfou, Praha, Vysočany
(včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu)
Prodej bytu 2+kk, 53 m² + lodžie 5,8 m², Praha 9 – Vysočany
Hledáte místo, kde se snoubí moderní bydlení, praktičnost a příjemná atmosféra? Právě jste ho našli.
Nabízíme k prodeji světlý byt o dispozici 2+kk s podlahovou plochou 53 m² a prostornou lodžií (5,8 m²), situovaný v 7. – posledním patře moderního bytového domu z roku 2016. Díky umístění v nejvyšším patře si zde užijete klid, dostatek světla i příjemný výhled.
Srdcem bytu je vzdušný obývací pokoj s kuchyňským koutem, který přirozeně navazuje na lodžii orientovanou na východ. Právě zde si můžete vychutnat ranní kávu za prvních slunečních paprsků a začít den v pohodové atmosféře.
Byt byl původně navržen jako 2+kk od developera Finep. V současnosti je ložnice elegantně oddělena naznačenou příčkou, která zachovává otevřenost prostoru. Pokud však preferujete větší soukromí, dispozici lze snadno upravit na plně oddělené místnosti – bez náročných stavebních úprav.
Koupelna nabízí vanu se zástěnou – ideální jak pro rychlou sprchu, tak pro relaxační koupel. Velkým bonusem je samostatná komora (3,5 m²), která poskytne dostatek úložného prostoru a pomůže udržet byt přehledný a vzdušný.
Bytový dům je ve výborném stavu, pravidelně udržovaný a spadá do energetické třídy B, což znamená příjemně nízké provozní náklady. Vytápění je řešeno centrálně.
Parkování je možné přímo před domem v rámci modrých a fialových zón.
Vysočany patří mezi nejrychleji se rozvíjející části Prahy a nabízejí vše, co ke komfortnímu životu potřebujete. V pěší dostupnosti najdete supermarket Albert, kavárny, restaurace i moderní fitness centrum Form Factory. Během několika minut se dostanete do obchodního centra Galerie Harfa.
Skvělá dopravní dostupnost je samozřejmostí – tramvajová zastávka Kabešova je vzdálena cca 5 minut chůze, stanice metra Vysočanská přibližně 10 minut.
Milovníci pohybu a přírody ocení cyklostezku vedoucí přímo za domem, stejně jako blízkost přírodního parku Rokytka a parku Zahrádky – ideální místa pro relax, sport i víkendové procházky.
Tento byt představuje ideální volbu jak pro vlastní bydlení, tak jako investici v lokalitě, která má budoucnost.
Pro více informací nebo sjednání prohlídky mě neváhejte kontaktovat – ráda vám tento byt osobně představím.
House ViP, s.r.o. Realitní kancelář
Veletržní 924/14, Praha
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Ing. Valerie Zobkova
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk v Praze?