Krupka, Nové Modlany
Nabízíme k prodeji garáž v osobním vlastnictví o výměře 17 m², situovanou v ulici Dlouhá v části obce Nové Modlany (Krupka). Tato nemovitost s evidenčním číslem 613 představuje ideální příležitost pro investory, kteří hledají bezpečné uložení finančních prostředků s pravidelným výnosem, neboť je v současné době obsazena platícím nájemníkem.
Garáž prošla v posledním období zásadními technickými vylepšeními, která zaručují její dlouhou životnost. V říjnu 2024 byla provedena kompletní rekonstrukce střechy s využitím nové krytiny z asfaltových pásů a v letošním roce (2026) získala vjezdová vrata nový ochranný nátěr. Vnitřní prostor o rozměrech 2,8 m na šířku a 5,4 m na délku disponuje pevnou betonovou podlahou a je udržován v čistém a suchém stavu.
Vjezd o výšce 2 metry a šířce 2,4 metru zajišťuje pohodlný přístup pro osobní vozy. Dřevěná vrata jsou spolehlivě zabezpečena dvěma zámky. Objekt není napojen na elektrickou energii, což minimalizuje provozní náklady a administrativu. Koupí této garáže získáváte hotový investiční produkt v lokalitě s dobrou dostupností, který generuje zisk ihned od okamžiku převodu. V případě zájmu o vlastní využití je samozřejmě možné nájemní vztah ukončit.
Pro bližší informace o výnosu nebo pro sjednání prohlídky mě neváhejte kontaktovat.
Tulipánová 351, Jílové
Máte zájem o tuto nemovistost?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Ing. David Drobný
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje garáží v Krupce?