Horní Bečva
Nabízíme k prodeji rekreační chatu o dispozici 2+1 v katastru obce Horní Bečva, lokalita Zavadilka. Jedná se o jedno z nejvyhledávanějších míst pro rekreaci v Beskydech, a to především z toho důvodu, že se zde nachází mnoho volnočasových aktivit v průběhu celého roku. Od jarního sběru borůvek, přes letní koupání v biotopu pár metrů od chaty či nedaleké přehradě, turistiky, cyklotras, až po podzimní sběr hub přímo nad chatou. V zimně, když konečně napadne sníh je to ta pravá pohádka pro běžkaře i sjezdové lyžaře. Pak je skvělé když máte blízko od chaty wellness a restauraci.
Nemovitost se nachází v okolní zástavbě rekreačních objektů pod skalnatým lesem a je v ideálním stavu před rekonstrukcí. Tak aby si nový majitel dle účelu užívání zvolil vše podle potřeb a vkusu. Díky své unikátní poloze v žádané lokalitě je nemovitost ideální volbou jak pro vlastní rodinnou rekreaci, tak jako chytrá investice pro krátkodobé pronájmy.
Do 15ti km severně se nachází Pustevny a Radhošť, východně sportovní areál Bílá a např. západně Dřevěné městečko v Rožnově pod Radhoštěm zapsané na seznamu kulturních památek UNESCO. Turistickými trasami je místo přímo protkané.
Přístup k nemovitosti je zajištěn věcným břemenem přes soukromou komunikaci. Nemovitost je napojená na veškeré IS (obecní vodovod, kanalizaci, elektřinu i plynovod). Nyní je vytápění řešeno krbovými kamny umístěnými v chodbě a v OP plynovým topidlem. Stavba o zastavěné ploše 43m² je zděná o jednom NP a obytném podkroví se sedlovou střechou pokrytou plechovými šablonami. Okna původní dřevěná. Chybí zde koupelna, kterou lze vybudovat z části dílny navazující na hl. objekt.
V přízemí se nachází zádveří, samostatné WC, chodba, obývací pokoj a kuchyně. Z chodby vede dřevěné schodiště do podkroví, kde je umístěná ložnice. Při rekonstrukci by zde bylo možné vytvořit relaxační kout např. pro čtení a vybudovat vstup s terasou.
Nemovitost není zatížena žádnými právními vadami a koupě a převod do vlastnictví je tak možný ihned.
Palackého 2205, Rožnov pod Radhoštěm
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Lenka Rebrošová, DiS.
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Horní Bečvě?