Prodej bytu 2+kk, Mariánské Lázně - Úšovice, Franze Kafky, 48 m2

Franze Kafky, Mariánské Lázně, Úšovice

4 660 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 20 827 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Mariánských Lázních

Pojištění a finance

Informace k bytu

Prodej bytu 2+kk, 48 m², Mariánské Lázně, ul. Franze Kafky

Místo, kde si po práci opravdu odpočinete. Byt 2+kk o užitné ploše 48 m² v oblíbené části Úšovice v Mariánských Lázních zaujme nejen svým stavem, ale hlavně atmosférou, která dnes v mnoha bytech chybí. Nachází se v cihlovém domě, takže vás nečeká typický panelákový hluk, ale příjemnější a klidnější bydlení.

Byt je velmi dobře udržovaný, světlý a připravený k okamžitému nastěhování bez dalších velkých investic. Dispozice působí vzdušně a prakticky, nechybí balkon 3 m² na ranní kávu nebo večerní relax a sklep 2 m² pro uložení věcí. Velkou výhodou je také bezbariérový přístup a umístění v 1. podlaží ze 3.

V okolí najdete vše důležité – obchody, školu, školku, MHD i dostatek zeleně. Vytápění a ohřev vody jsou řešeny dálkovým rozvodem. Pokud hledáte bydlení, které působí příjemně už na fotkách, tady doporučujeme osobní prohlídku. S financováním rádi poradíme.

Parametry bytu

Cena
4 660 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
22. 5. 2026
Adresa
Franze Kafky, Mariánské Lázně, Úšovice
ID
940858
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Vybaveno
Ano
Lokalita objektu
Okraj obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
48 m2
Balkon

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Inzerát si prohlédlo 6 lidí

Prodejce

Petr Truhlář

Petr Truhlář

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk v Mariánských Lázních?

Podobné nemovitosti