Na Návsi, Pavlov
(včetně provize, včetně právního servisu)
Dovolujeme si Vám nabídnout jedinečnou investiční příležitost k vybudování apartmánového objektu na půdorysu původní historické usedlosti v samotném srdci obce Pavlov. Projekt umožňuje vznik šesti apartmánů s kapacitou až 12 lůžek, a to v jedné z nejvyhledávanějších lokalit vinařské oblasti Pálava, s výhledem na hrad Děvičky a v blízkosti Novomlýnských nádrží.
Historické průčelí objektu prošlo citlivou renovací pod dohledem památkové péče a zachovává autentický charakter původní zástavby. Zadní část nemovitosti nabízí dle platného územního plánu široké možnosti využití – od apartmánového či vícegeneračního bydlení až po galerii, muzeum nebo atraktivní kombinaci bydlení a podnikání.
Díky průjezdu do dvora lze vybudovat parkování až pro šest vozidel. V horní části zahrady se nachází vinný sklep a prostor vhodný pro realizaci bazénu, relaxační zóny i pobytové terasy s jedinečnými výhledy na hrad Děvičky a Novomlýnské nádrže. Z uliční části jsou přístupné místnosti s historickými klenbami, které mohou sloužit jako kavárna, vinotéka, prodejna nebo stylové zázemí pro návštěvníky.
Nemovitost je připravena k rekonstrukci dle představ budoucího majitele. Architekt již zpracoval několik variant využití, včetně konceptu kombinujícího soukromé bydlení s podnikáním v oblasti ubytování a služeb. Architektonická studie je součástí prodeje a v případě zájmu je možné pokračovat až k samotné realizaci projektu.
Pavlov patří mezi nejatraktivnější lokality Pálavy a dlouhodobě vyhledávané turistické destinace jižní Moravy. Lokalita nabízí jedinečné spojení vinařské tradice, cykloturistiky, vodních ploch a chráněné krajiny. Veškerá občanská vybavenost je dostupná v obci nebo v krátké dojezdové vzdálenosti.
V případě, že Vás tato výjimečná nemovitost zaujala, rádi Vám usedlost osobně představíme a ukážeme možnosti jejího budoucího využití.
Máte zájem o tuto nemovistost?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Jan Schweiner
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje činžovních domů v Pavlově (okr. Břeclav)?