Prodej sadu/vinice, Strážnice, 4353 m2 (ID: 2659455)

Strážnice

680 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 3 039 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Strážnici

Pojištění a finance

Informace k pozemku

Nabízíme k prodeji výjimečný pozemek ve vinařské oblasti Strážnice, v oblíbené viniční trati Dolní Štamfáty. Toto místo si vás získá především nádherným výhledem do okolní krajiny, klidným prostředím a atmosférou jižní Moravy, která vybízí k odpočinku i aktivnímu trávení volného času.

Součástí pozemku je plodný vinohrad s přibližně 1 100 hlavami vinné révy několika kvalitních odrůd a také ovocný sad s přibližně 60 stromy, mezi nimiž najdete švestky, meruňky, jabloně a třešeň. Vinice i sad jsou mladé, ve velmi dobré kondici a svůj největší produkční potenciál mají teprve před sebou.
Na pozemku se nachází chata na betonových základech a další zázemí pro hospodaření. Díky přístupu po asfaltové komunikaci je nemovitost snadno dostupná po celý rok.
Lokalita nabízí zajímavý potenciál nejen pro milovníky vinařství a zahradničení, ale také pro ty, kteří hledají místo pro víkendový odpočinek mimo ruch města. Okolí Strážnice je známé svou vinařskou tradicí, folklorem, cyklostezkami a blízkostí Baťova kanálu, což z této nabídky činí atraktivní příležitost jak pro vlastní využití, tak i jako investici do budoucna.

Pro více informací nebo sjednání prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Do konce května 2026 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 4,79 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.

Parametry pozemku

Cena
680 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
6. 6. 2026
Adresa
Strážnice
ID
135863
Plocha pozemku
4353 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Bc. David Marek

Bc. David Marek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje sadů/vinic v Strážnici?

Podobné nemovitosti