Škroupova, Lázně Bohdaneč
POLYFUNKČNÍ KOMERČNÍ OBJEKT v obci LÁZNĚ BOHDANEČ 205 m² 2 BYTY + KOMERČNÍ PROSTOR
Hledáte reprezentativní komerční objekt, který propojuje vlastní podnikání se stabilním výnosem z nájemního bydlení? Nabízíme k prodeji kompletně zrekonstruovaný polyfunkční objekt v klidné části Lázní Bohdaneč, v ulici Škroupova nedaleko centra obce.
Nemovitost prošla v letech 2019–2020 kompletní rekonstrukcí a následnou kolaudací. Celková užitná plocha činí přibližně 205 m² a nabízí ideální kombinaci komerčního prostoru, dvou bytových jednotek a dalšího rozvojového potenciálu.
V přízemí se nachází plně vybavený nebytový prostor o velikosti cca 107 m², který je v současnosti využíván jako veterinární klinika. Díky své dispozici je však vhodný pro široké spektrum podnikání – zdravotnické a veterinární služby, fyzioterapii, advokátní či účetní kanceláře, kosmetické a estetické služby, kadeřnictví, poradenské centrum nebo sídlo společnosti.
Ve druhém nadzemním podlaží jsou dvě samostatné bytové jednotky 2+kk a 3+kk o celkové ploše přibližně 95 m², se společnou terasou o výměře 44 m². Byty jsou dlouhodobě pronajaty a zajišťují pravidelný příjem z nájemného.
Součástí objektu je uzavřený vydlážděný dvůr s parkováním pro přibližně 5 vozidel, což představuje významnou výhodu pro klienty i zaměstnance. Objekt je vybaven zabezpečovacím systémem a je napojen na veškeré inženýrské sítě. Dům má zabudovány rozvody kamerového systému a klimatizace v každém bytě.
Na pozemku se navíc nachází samostatná stavba s platným stavebním povolením, určená pro obchodní či jiné podnikatelské využití. Přivedené inženýrské sítě vytvářejí prostor pro další rozvoj areálu a zvýšení jeho výnosového potenciálu.
Tato nemovitost představuje výjimečnou příležitost pro podnikatele, investory i společnosti hledající vlastní reprezentativní sídlo s možností okamžitého výnosu z rezidenční části.
Více informací o současné ekonomice provozu, možnostech využití i technickém stavu objektu Vám rád poskytne makléř.
Máte zájem o tuto nemovistost?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Jiří Havel
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje kanceláří v Lázních Bohdanči?