Dražba činžovního domu, Ostrava, Palackého, 980 m2

Palackého, Ostrava, Přívoz

16 808 000 Kč /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Doporučené firmy v Ostravě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. David PUSTKA

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k nemovitosti

Předmětem dražby:

pozemek parc. č. St. 1045 (zastavěná plocha a nádvoří), jehož součástí je stavba č.p. 66 Přívoz, způsob využití: byt. dům, včetně příslušenství a pozemku parc. č. 453/19 (zahrada) vše v kat. území Přívoz, obec Ostrava, část obce Přívoz, okres Ostrava, zapsáno na LV 261.

Jedná se o řadový, krajní, přízemní bytový dům č.p. 66 Přívoz s volným půdním prostorem. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně - technický stav je odpovídající velmi dobré údržbě. Objekt prošel v minulosti rekonstrukcí exteriéru. Budova má celkem 1 podzemní a 3 nadzemní podlaží. Střecha budovy je sedlová s krytinou z plechové šablony. Na střeše jsou žlaby se svody. Součástí střechy jsou komíny. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Vchodové dveře do domu jsou plastové. Okna domu jsou plastová s izolačním trojsklem. Fasáda budovy je zateplená 16 cm polystyrenem a je pokrytá barevným nátěrem. K domu patří zahrada. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci s chodníkem. V bytovém domě se dle
databáze katastru nemovitostí RÚIAN a inzerátu RK nachází celkem 12 bytů. Dispozičně je v domě celkem 10 bytů o
dispozici 1+1 a další 2 byty o dispozici 2+1. Všechny byty celkově rekonstruovány. Z inženýrských sítí je nemovitá věc
napojena na přípojku elektřiny, vodovodu, kanalizace a plynovodu. Vytápění bytů je zajišťováno podlahovým vytápěním s
elektrickým kotlem v suterénu domu, ohřev vody vlastním el. bojlerem. Spotřeba médií je přesně měřitelná pro každý byt.
V domě je zaveden internet a kabelová televize. Přípojky nebylo možné ověřit. Informace o bytovém domě byly převzaty z inzerátu
RK Reality 11 č. 24912. Na pozemku parc. č. St. 1045 se z části nachází stavba bytového domu č.p. 66. Pozemek je v katastru
nemovitostí vedený jako zastavěná plocha a nádvoří o celkové ploše 307 m2. Na stavební pozemek navazuje pozemek parc.
č. 453/49, který je v katastru nemovitostí vedený jako zahrada o ploše 196 m2. Výše uvedené pozemky spolu tvoří jeden
funkční celek. Jako celek jsou pozemky pravidelného tvaru, rovinaté a udržované. Na pozemcích se nachází porosty.
Pozemky nejsou oploceny a jsou přístupné přes pozemek města. Součástí nemovité věci jsou IS a porosty. Tyto skutečnosti
jsou zohledněny v celkové obvyklé ceně. Příslušenstvím nemovité věci nebylo zjištěno. Tyto skutečnosti jsou zohledněny v
celkové obvyklé ceně.
Nájemní smlouvy nebyly předloženy. Věcná břemena nebyla zjištěna.
Ohledání bylo provedeno dne 17.6.2026. Povinný byl vyrozuměn o provedení místního šetření. Ve stanovený čas a na místo
samé se nedostavil, neumožnil provedení místního šetření (vnitřního ohledání) a nepředložil stavebně technickou ani jinou
dokumentaci.

Parametry nemovitosti

Cena
16 808 000 Kč /za nemovitost
Aktualizováno
4. 9. 2026
Adresa
Palackého, Ostrava, Přívoz
ID
230 EX 1959/25- 43
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Patro
1. z 3
Užitná plocha
980 m2
Zastavěná plocha
245 m2
Podlahová plocha
980 m2
Plocha zahrady
503 m2
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Štěpánka Kodymová

Štěpánka Kodymová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky dražby činžovních domů v Ostravě?