Pronájem pozemku pro komerční výstavbu, Havlíčkův Brod, 1000 m2

Havlíčkův Brod

15 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Doporučené firmy v Havlíčkově Brodě

Informace k pozemku

Nabízíme Vám k pronájmu pěkný pozemek o výměře 1.000m2 (možno i více) u obchvatu v Havlíčkově Brodě, pozemek je vhodný pro komerční účely, například k vybudování autobazaru, či jiné obdobné prodejny, která se bude orientovat převážně na venkovní prodej, u pozemku natažena voda, kanalizace a elektřina, veškeré sítě se dají po domluvě připojit například na prodejní buňku, kterou lze na pozemku umístit, oplocení pozemku je také možné.
Pozemek se nachází u velmi využívaného obchvatu, přes který bude jezdit většina řidičů kteří budou přijíždět od Kolína na Jihlavu nebo Svitavy a obráceně a pod pozemkem se nachází hojně využívaná samoobslužná myčka.

Parametry pozemku

Cena
15 000 Kč /za měsíc
Aktualizováno
10. 5. 2024
Adresa
Havlíčkův Brod
ID
4473
Plocha nemovitosti
1000 m2
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Vlak, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo Reality Vysočina s.r.o.

Reality Vysočina s.r.o.

Beckovského 2045, Havlíčkův Brod

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 41 lidí

Prodejce

Adam Chlubný

Adam Chlubný

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu pozemků pro komerční výstavbu v Havlíčkově Brodě?