Prodej výrobních prostor, Aš, Okružní, 4500 m2

Okružní, Aš

13 000 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 61 954 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Aši

Informace k nemovitosti

Nabízíme k prodeji komerční objekt s velkým potenciálem investice a výhodnou polohou v obci Aš. Jedná se o cihlový objekt ve velmi dobrém stavu, který nabízí mnoho možností využití.

S rozlohou 3 448m² poskytuje tento objekt 5x 650m² prostorných výrobních hal se zátěžovými podlahami o nosnosti 500kg/1m². To z něj činí ideální prostor pro průmyslovou činnost či skladování. K dispozici je také 40 parkovacích míst pro zaměstnance a zákazníky. V každém patře je rozvod tlakového vzduchu, silné elektro pro výrobu. Teplo zajištují plynové kotle na každém patře zvlášť. K domu vede vlastní komunikace. Dále areál disponuje rampami pro vykládku několika přilehlých skladovacích prostor a garáží.

Výhodou této nemovitosti je její strategická poloha, která zajišťuje snadnou dostupnost a dobrou občanskou vybavenost. V blízkosti se nacházejí škola, školka, zdravotnická zařízení, pošta, supermarket a kompletní síť obchodů a služeb. To vytváří příznivé podmínky pro provozování podnikání.

Nemovitost je oplocená a zajištěná ostrahou. Odpad je řešen kanalizací a přívod vody je zajištěn zdrojem pro celý objekt s rozvodem studené a teplé vody. Přívod plynu je zajištěn plynovodem a elektřina je k dispozici ve standardních napětích 230 V a 380 V.

Tento komerční objekt nabízí investiční příležitost s vysokým potenciálem návratnosti. Můžete zde provozovat vlastní podnikání nebo pronajmout prostory potenciálním nájemcům.

Nabízíme prohlídky tohoto zajímavého komerčního objektu. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Parametry nemovitosti

Cena
13 000 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
14. 2. 2024
Adresa
Okružní, Aš
ID
7859
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
4500 m2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Přízemní
Plocha budovy
792 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Voda
Místní zdroj
Výtah
Převod do OV
Parkování

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo Euro Reality Plzeň, s.r.o.

Euro Reality Plzeň, s.r.o.

Hroznatova 773, Mariánské Lázně

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Josef Dohnal

Josef Dohnal

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje výrobních prostor v Aši?

Podobné nemovitosti