Prodej obchodního prostoru, Králův Dvůr, Plzeňská, 919 m2

Plzeňská, Králův Dvůr

Rezervováno
Cena na vyžádání /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(Cena včetně právního servisu a Depozitní úschovy financí.)

Doporučené firmy v Královu Dvoru

Podlahy

Úklidové služby

Informace k nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji krásný víceúčelový dům v Králově Dvoře u Berouna v blízkosti Prahy. Nemovitost s užitnou plochou 435 m2 plus dva byty o dispozici 3+1 (86 m2) a 2+kk (26 m2) je ve skvělém a udržovaném stavu.
Zmiňovaná užitná plocha 435 m2 byla využívána firmou, která vyráběla součástky do vozidel, a představuje jednak výrobní prostory v přízemí, a také kanceláře se zázemím v patře. Dva byty v podkroví byly používány managementem společnosti.
Nabízí se využití například jako škola, školka, tělocvična, studium jógy, centrum kosmetických, laserových, kadeřnických, lékařských a podobných činností, nebo jako kanceláře například pro advokáty, exekutory, nebo jiné osoby, to vše s možností bydlení.
Dům je vytápěn plynovým kotlem, který zajišťuje také ohřev vody. Každý z bytů má svoji samostatnou plynovou jednotku k výhřevu a ohřevu vody. Voda a kanalizace je napojena na veřejnou síť.
Parkování je možné přímo před domem, nebo ve dvoře domu. Na pozemku jsou dvě garáže s automatickým otevíráním vrat.
Dům obklopuje spousta zeleně, což potěší hlavně milovníky pěší turistiky, neboť v okolí se nachází spousta různých tras a cyklostezek.
Nedaleko domu je výborná dopravní dostupnost na dálnici D5, autobus, vlak (Plzeň-Beroun-Praha). V blízkosti je i autobusová zastávka.
Prohlídka nemovitosti je možná kdykoliv po předchozí domluvě.

Parametry nemovitosti

Stav
Rezervováno
Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena včetně právního servisu a Depozitní úschovy financí.
Aktualizováno
23. 4. 2024
Adresa
Plzeňská, Králův Dvůr
ID
175-NP01458
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
547 m2
Patro
2. z 2
Typ objektu
Patrový
Plocha budovy
581 m2
Podlahová plocha
919 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Voda
Místní zdroj
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Josef Petýrek

Josef Petýrek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje obchodních prostor v Královu Dvoru?