Prodej výrobních prostor, Varnsdorf, Československých letců, 1899 m2

Československých letců, Varnsdorf

25 500 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 121 525 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Varnsdorfu

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Informace k nemovitosti

Nabízíme k prodeji skladový, výrobní nebo logistický areál ve Varnsdorfu, který poskytuje ideální prostředí pro vaše podnikání. V areálu jsou umístěny dvě zateplené haly, jedna skladová hala plachtová a další prostory, které poskytnou veškeré potřebné vybavení pro provoz vaší firmy.

Poloha areálu je strategicky výhodná, blízko hlavních dopravních tras a důležitých oblastí. Snadný přístup k dálnicím a mezinárodním hranicím s Německem a Polskem usnadňuje distribuci zboží a logistiku.

První zděná hala z plynosilikátových tvárnic má podlahovou výměru 757 m2 a světlou výšku 3,6 m. Střecha z dřevěných příhradových vazníků se zatepelným podhledem, podlaha pokrytá dlažbou.

Druhá hala je s ocelovou nosnou konstrukcí a opláštěním stěn i střechy sendvičovými panely. Fasáda větraná z ocelových vlnitých plechů v kombinaci s cementovláknitými deskami
Podlahová plocha ocelové haly 782 m2 , podlaha betonová litá s cementovým vsypem. Výška haly 5,8 m. Tato hala je připravena pro montáž jeřábové dráhy. Na její střeše jsou instalovány solární panely o výkonu 32 kW peak, což výrazně snižuje náklady na elektřinu.

Obě haly jsou vzájemně propojené a mají výbornou tepelnou izolaci. Jsou vytápěny pomocí plynových kotlů s radiátory a teplovzdušnými jednotkami Sahara. V ocelové hale je vytápění doplněno plynovými stropními zářiči.

V rámci dispozice obou hal je také příruční sklad, šatna, toalety, sprchy, kuchyňka, kancelář a zastřešená rampa.

Pro skladování vstupních materiálů nebo výrobků je k dispozici oblouková plachtová hala o výměře 360 m2.

Parkování uvnitř areálu je zajištěno na 10 parkovacích místech. Zpevněné plochy jsou asfaltové a vybavené lapolem.

Areál je po celém obvodu oplocený a napojený na veškeré sítě, včetně splaškové kanalizace, vodovodního řadu, dešťové kanalizace, plynu a telekomunikačního vedení. Současné připojení k elektrické síti umožňuje odběr 3 x 80 A, s možností navýšení až na 3 x 160 A. Součástí prodeje je také transformátorová stanice.

Díky výhodné poloze je areál snadno přístupný přímo ze silnice a vhodný i pro kamionovou dopravu. Jeho rozvržení umožňuje plynulý tok materiálu a logistiky, což usnadňuje provozní procesy.

Tento moderní a dobře vybavený areál ve Varnsdorfu je ideální pro podnikatele hledající skladové, výrobní nebo logistické prostory s veškerým potřebným vybavením a výhodnou polohou.

Nechte své podnikání vzkvétat.

Další informace sdělíme zájemcům při osobním jednání. Těším se na setkání s Vámi na prohlídce.

Parametry nemovitosti

Cena
25 500 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
4. 6. 2024
Adresa
Československých letců, Varnsdorf
ID
265-NP00592
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
1899 m2
Typ objektu
Přízemní
Lokalita objektu
Klidná část obce
Podlahová plocha
1899 m2
Plocha zahrady
6186 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové, Jiné
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Telefon, Internet, Kabelové rozvody
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Bezbarierový přístup
Převod do OV
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 6 lidí

Prodejce

Ing. Daniel Dvořák

Ing. Daniel Dvořák

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje výrobních prostor v Varnsdorfu?

Podobné nemovitosti