Prodej pozemku pro komerční výstavbu, Lipno nad Vltavou, 6684 m2

Lipno nad Vltavou

Cena na vyžádání /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(Cena bude zahrnovat veškerý právní servis, poplatek za návrh na klad na KN a provizi RK.)

Doporučené firmy v Lipně nad Vltavou

Informace k pozemku

Dobrý den,
s radostí vám představuji tyto komerční prostory na krásném, unikátním a velmi lukrativním místě, v nádherné přírodě jižních Čech, kde je klid, čerstvý vzduch a překrásný výhled na samotnou vodní nádrž Lipno. Vítejte na Kobylnici, v těsné blízkosti známé obce Lipno nad Vltavou.

Okolí vodní nádrže Lipno je v Česku velmi známou turisticky vyhledávanou lokalitou a tak tomu opravdu je. Není se čemu divit. U Lipna je to doopravdy nádherné a je tu vyžití ve všech ročních obdobích.

Pozemek o výměře 6684 m2 je velkou dominantou tohoto unikátního místa. Dle územního plánu se pozemek řadí do ploch rekreace s možnou zastavitelností 20%. Nyní je většina plochy pozemku užívána jako zahrada ke komerčnímu objektu. Majitelé zde vytvořili nádherné a příjemné prostředí, na které se každý rád vrací. Na prostorné zahradě se nachází volejbalové hřiště, dětské hřiště s pískovištěm, několik posezeních, zimní zahrada a dětský bazén s lehátky.

Na pozemku dominuje stavba pro komerční účely. Skládá se z 15 stejných čtyřlůžkových pokojů s celkovou kapacitou 60 lůžek a dále velkým prostorným apartmánem 4+kk. Každý pokoj má vlastní balkónovou terasou s výhledem na krajinu a vodní nádrž Lipno, dále samostatnou toaletu s umyvadlem a sprchový kout. Aby toho nebylo málo, na zahradě dále stojí rekreační chata, která je také využívána komerčně. V chatě je možné ubytovat další 4 osoby a funguje jako samostatný plně vybavený apartmán.

Komerční objekt je mimo jiné vybaven i restaurací s kapacitou až 80 míst, dále barem, kolárnou a malým wellness zázemím.
Pro parkování aut je k dispozici velké štěrkové parkoviště, které nabízí i několik krytých stáních.

Celkovou užitnou plochu penzionu tvoří 1270 m2 + zpevněné plochy.

Komerční objekt je v plně funkčním módu a tak tomu i po dobu prodeje zůstane. Je využíván i pro školy v přírodě a lyžařské zájezdy, nebo i pro firemní akce a svatby, či jiné eventy. Majitelé v případě zájmu přenechají celý objekt novému majiteli včetně seznamu klientů, již hotových rezervací a domény s vlastními webovými stránkami. 

Tak pokud vás toto jedinečné místo zaujalo, určitě se mi ozvěte a já vám zašlu veškeré informace o nemovitosti. Mějte se hezky a těším se na slyšenou a na viděnou, Anika Bártlová, Bartlgroup.

Parametry pozemku

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena bude zahrnovat veškerý právní servis, poplatek za návrh na klad na KN a provizi RK.
Aktualizováno
22. 5. 2024
Adresa
Lipno nad Vltavou
ID
12244
Vybaveno
Ano
Lokalita objektu
Polosamota
Plocha nemovitosti
6684 m2
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Veřejná kanalizace, Trativod
Topení
Lokální elektrické, Jiné
Komunikace
Betonová
Telekomunikace
Internet, Satelit
Doprava
Silnice
Voda
Místní zdroj, Studna
Balkon
Terasa
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo QARA, s.r.o.

QARA, s.r.o.

Šafaříkova 201/17, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 3 lidí

Prodejce

Anika Bártlová

Anika Bártlová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro komerční výstavbu v Lipně nad Vltavou?

Podobné nemovitosti