Prodej trvalého travního porostu, Malé Kyšice, 3723 m2 (ID: 1902131)

Malé Kyšice

990 318 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 4 720 Kč /za měsíc

(cena k jednání)

Doporučené firmy v Malých Kyšicích

Úklidové služby

Informace k pozemku

Pokud hledáte klidný koutek v přírodě pro své rekreační aktivity, máme pro vás ideální pozemek v Malých Kyšicích. Rozloha pozemku 3723 m2 nabízí dostatek prostoru pro vaše plány a projekty.

Malé Kyšice jsou místem, kde čas a život plynou pomalu, takže budete mít spoustu času na to, abyste si užívali svůj nový kousek pozemku. Obec, přibližně 30 km vzdálená od Prahy, je vklíněna do samého okraje křivoklátských lesů. V převážné většině zalesněného území je tu k rekreačním účelům postaveno téměř 300 chat. A kdo ví, třeba tu jednou bude stát ta vaše.

Parcela, z velké části ohraničená potokem Loděnice, se nachází v blízkosti kolonie již existující rekreační oblasti, přímo u cyklostezky. Potenciálně ji lze rozdělit i na dva sousedící pozemky.

Ideální pro rekreační účely, zemědělství nebo jakýkoliv projekt, který ocení klidnou venkovskou atmosféru.

Pro více informací nebo pro domluvení prohlídky pozemku mě neváhejte kontaktovat

Parametry pozemku

Cena
990 318 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
cena k jednání
Aktualizováno
5. 6. 2024
Adresa
Malé Kyšice
ID
00010
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
3723 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Petr Beneš & Partners s.r.o.

nábř. T. G. Masaryka 2486, Rakovník

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Petr Beneš

Petr Beneš

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje trvalých travních porostů v Malých Kyšicích?

Podobné nemovitosti