Prodej rodinného domu, Husinec, 167 m2 (ID: 1904974)

Husinec

14 990 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 71 438 Kč /za měsíc

(Cena k jednání)

Doporučené firmy v Husinci

Úklidové služby

Informace k domu

Moderní rodinný dům v zahradní čtvrti Červená skála v Husinci-Řeži, 9 km od okraje Prahy.

Prostorná dispozice 5+1 s obytnou plochou 167 m2, plocha vč. garáže 202 m2
• menší ale naprosto soukromá zahrada
• ze zahrady vstoupíte přímo do parku s dětským hřištěm
• zabydlená vilková čtvrť navržená pro rodiny s dětmi
• rychlé vlakové spojení z Řeže na Masarykovo nádraží v centru Prahy
• autobusové spojení na metro C Kobylisy
• škola, školka v místě, mimoškolní aktivity pro děti

Dům má čistou a přehlednou moderní dispozici s prostornými místnostmi a dostatkem denního světla. Přízemí ve tvaru písmene L nabízí velkoryse řešený obytný prostor orientovaný do zahrady, odkud vejdete přímo do parku s dětským hřištěm. Kuchyně je propojena s obývacím pokojem, ale tvoří samostatnou místnost s oknem do ulice. V přízemí je dále ložnice/pracovna, hostinské WC a dvougaráž.
V horním podlaží rodinného domu se nalézají další 3 ložnice, rodinná koupelna s oknem a druhá koupelna, kde je nyní pračka místo sprchového koutu (instalace jsou připravené). Největší pokoj horního podlaží má svoji terasu orientovanou směrem k parku.

V přízemí jsou v obytných místnostech parkety, v patře plovoucí podlahy, ve vstupní chodbě, koupelnách a na WC dlažba. Na všech oknech kromě koupelny jsou vnější žaluzie, terasa u obývacího pokoje je krytá vysunovací markýzou s elektrickým ovládáním. Topení a ohřev teplé vody zajišťuje plynový kotel.

Husinec-Řež je moderní obec ležící v zákrutu Vltavy, autem jen 8,5 km od okraje Prahy, která má s centrem Prahy vlakové i autobusové spojení. Autobusem se dostanete během 15-18 minut na stanici metra Kobylisy, zatímco vlak (trať z Kralup do Prahy) jede přímo na Masarykovo nádraží v centru Prahy. Zahradní čtvrť Červená skála leží na rovinné terase v horní části Řeže, její součástí je i park s dětským a sportovním hřištěm.

V obci je státní i lesní školka, první stupeň základní školy, aktivní turistický oddíl, tenisové kurty a fotbalové hřiště, sportovní centrum Osmička i kulturní centrum Polepšovna ducha, prodejna potravin, zahradnictví, kadeřnictví, kosmetice, hospůdka na hřišti a kavárně tamtéž … Zdravotní středisko je v blízkých Klecanech.

Řež je velmi příjemné místo k životu díky okolnímu přírodnímu prostředí. Nedaleko od domu je přírodní památka Červená skála, podle níž celá čtvrť získala jméno; horní a spodní část Řeže jsou odděleny borovicovým lesem a celou obec obtáčí Vltava, ke které sejdete na několika místech.

Parametry domu

Cena
14 990 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena k jednání
Aktualizováno
22. 6. 2024
Adresa
Husinec
ID
N04521
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
202 m2
Typ objektu
Patrový
Podlahová plocha
167 m2
Plocha nemovitosti
301 m2
Třída energetické náročnosti
C - Úsporná
Garáž

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Pavel Velebil

Pavel Velebil

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Husinci (okr. Praha-východ)?

Top nabídky

Podobné nemovitosti