Prodej komerční nemovitosti, Velemyšleves - Zálezly, 940 m2

Zálezly

4 999 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 23 824 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Velemyšlevsi

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Informace k nemovitosti

Nabízíme k prodeji ojedinělou nemovitost v obci Zálezly, Velemyšleves. Jde o zemědělskou usedlost, jejíž stavby jsou situované do písmene and #34;U and #34;.
Nemovitost se nachází na okraji obce, ke které se dostanete po asfaltové komunikaci. Nemovitost by mohla být vhodná pro někoho, kdo hledá místo, které i s pomocí dotací přemění na agropenzion a bude tu provozovat ubytovací zařízení s možností konání svateb či jiných slavnostních událostí. Možností je opravdu mnoho.
Rodinný dům, který prošel částečnou rekonstrukcí je vytápěn prostřednictvím kotle na tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje bojler, možnost krbových kamen.
Plocha pozemku tvoří 2 120m2 a užitná plocha činí 940m2.
Volné ihned. Možno financovat jinou nemovitostí na protiúčet (dům, byt, zahrada, garáž).
Více informací u uvedeného makléře 7 dní v týdnu.

Parametry nemovitosti

Cena
4 999 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
8. 7. 2024
Adresa
Zálezly
ID
MR12820
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
940 m2
Typ objektu
Patrový
Plocha nemovitosti
2283 m2
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Radek  Molík

Radek Molík

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje komerčních nemovitostí v Velemyšlevsi?

Podobné nemovitosti