Na Nábřeží, Havířov, Město
Nabízíme k pronájmu krásný byt 3+1 po luxusní celkové rekonstrukci, který vás nadchne moderním provedením a skvělou polohou. Byt disponuje dvěma neprůchozími pokoji, což z něj dělá ideální volbu pro rodinu nebo spolubydlení. Najdete zde stylové plovoucí podlahy, moderní kuchyňskou linku a elegantní koupelnu, vše v nadstandardní kvalitě a designu.
Byt se nachází doslova pár kroků od promenády Na Nábřeží, která je ideální pro jízdu na bruslích, kole, nebo jen pohodové procházky podél řeky. Lokalita je velmi klidná, obklopená zelení a zároveň výborně dostupná. Škola a mateřská škola jsou v blízkém dosahu, což ocení zejména rodiny s dětmi.
Byt je ihned k nastěhování. Doporučujeme zhlédnout videoprohlídku, která vám přiblíží atmosféru tohoto krásného bydlení. Pro více informací nebo sjednání osobní prohlídky nás neváhejte kontaktovat.
Pronájem bytové jednotky 3 + 1, ul. Na Nábřeží 701/113, Havířov-Město k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu.
Gregorova 2582/3, Ostrava
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 8 lidí
Lenka Sendžová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 3+1 v Havířově?