JUDr. Krpaty, Bílé Předměstí
Dobrý den, hledáte pronájem bytu, ale nechcete bydlet na sídlišti? Rádi byste bydleli v rodinném domě, ale nechcete mít starosti spojené s údržbou domu? Byty s předzahrádkou Vás také neoslovují? Co byste řekli pronájmu bytu v domě o dvou bytech? Možná právě Vás by mohla zaujmout naše nová nabídka.
Jedná se o prostorný byt 3+kk o výměře 77,6 m2, který se nachází v 1.NP (zvýšeném přízemí) zatepleného domu v klidné části Bílého Předměstí v Pardubicích v ulici JUDr. Krpaty.
Při vstupu do bytu Vás přivítá prostorná předsíň, ze které se dostanete do obývacího pokoje, který je propojený s kuchyní. Velká kuchyňská linka nabízí dostatek úložného prostoru a moderní spotřebiče (myčka nádobí, indukční varná deska, horkovzdušná pečící trouba, mikrovlnná trouba, lednička s mrazákem). Místnost kuchyně je dostatečné velká pro spojení s jídelnou. Z předsíně je dále vstup do ložnice, samostatného WC, koupelny nebo komory.
K dispozici je menší zahrada s altánem k posezení. Parkování v ulici.
Nabízený byt je vhodnou volbou pro ty, kteří hledají moderní a prostorné bydlení v klidné lokalitě s dobrou dostupností služeb.
Výše měsíčního nájmu činí 18.000 Kč + zálohy na energie ve výši 5.000 Kč. Peněžitá jistota (vratná kauce) činí 46.000 Kč. Provize RK je ve výši 18.000 Kč.
Děkuji za pozornost a budu se těšit na osobní setkání spojené s prohlídkou. Václav Růžička, realitní specialista.
Pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemce podle jím zvolených kritérií.
Bratranců Veverkových 355, Pardubice
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 32 lidí
Václav Růžička
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 3+kk v Pardubicích?