Palackého, Ostrava, Přívoz
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byty v osobním vlastnictví o dispozici 1+1 a velikosti 41,53 m, které se nacházejí v městské části Přívoz na ulici Palackého v Ostravě. Byty se nachází v 1.-4. nadzemním podlaží bytového domu bez výtahu. V bytech proběhla částečná rekonstrukce.
Byty disponují kuchyní s elektrickou troubou a nabízí dostatečný prostor pro jídelní kout. V bytech je dále samostatný pokoj a koupelna se sprchovým koutem, WC je oddělené. Jsou ideální pro jednotlivce i páry či menší rodiny. Nájemcům bude od konce léta 2025 také zpřístupněn sklep, což poskytne další praktický úložný prostor.
Součástí areálu je také štěrkový dvorek za domem, který je možné společně užívat – například ke grilování a relaxaci.
Celý objekt je navíc zabezpečen kamerovým systémem, který zajišťuje vyšší úroveň bezpečnosti pro nájemce i jejich majetek.
V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost – školy, školky, obchody, restaurace, zastávky MHD a mnoho dalšího. Výborná dostupnost do centra Ostravy i širšího okolí.
Na stejné adrese máme i další podobné byty k pronájmu.
Nájemné: 5.000 Kč.
Služby: 2.650 Kč. Jedná se o zálohové platby a jsou spočítány pro 2 osoby, každá další osoba 700 Kč.
Elektřina se přepisuje na nájemce a vychází přibližně na 800 Kč.
Kauce: 15.000 Kč. Kauci lze rozdělit do 3 splátek.
Nevratná rezervace: 10.000 Kč.
Pokud tento byt není ten správný pro Vás, zkuste se podívat na další volné byty na našich stránkách v sekci pronájmy.
Zámecké náměstí 1/13, Krnov
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 16 lidí
Bc. Dagmar Dočkalová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 1+1 v Ostravě?