Malá Hraštice
Nabízíme Vám k prodeji výjimečnou investiční příležitost v klidné a přírodou obklopené lokalitě s výbornou dostupností do Prahy - pozemky o celkové výměře 24 993 m² v obci Malá Hraštice, okres Příbram.
Pozemky se nachází v atraktivní části obce a jsou vhodné pro budoucí výstavbu. Jejich poloha, rozloha a charakter umožňují široké možnosti využití – individuální výstavba či developerský záměr a zároveň jako dlouhodobá investice.
Všechny podrobnosti a podklady Vám rád sdělí makléř nemovitosti, který je k dispozici na telefonu. Vzhledem k rozsahu informací Vás prosíme o přímý kontakt – rádi Vám vše vysvětlíme osobně nebo po telefonu. Video k pozemkům je součástí inzerce – doporučujeme shlédnout.
Obec Malá Hraštice se nachází ve Středočeském kraji, mezi Dobříší a Novým Knínem, přibližně 35 minut jízdy z Prahy. Oblíbená lokalita pro bydlení i rekreaci díky okolní přírodě, klidu a snadné dostupnosti hlavního města.
Dopravní spojení:
• Autem do Prahy (Smíchov): cca 35 minut po dálnici D4
• Vlakové spojení – přímá linka Praha - Dobříš, vlaková zastávka cca 10 min pěšky
• Autobusová doprava – spojení do Dobříše a dále na Prahu
Občanská vybavenost v obci a okolí:
• Mateřská škola, obchod s potravinami, restaurace
• Pošta, sportovní hřiště
• Plná občanská vybavenost v nedaleké Dobříši (cca 7 km): školy, lékaři, supermarkety, kulturní dům, sportoviště
Zajímavosti v okolí:
• Blízkost Brdských lesů – ideální na výlety, cyklistiku i houbaření
• Zámek Dobříš, historické město Nový Knín
• Rychlý přístup na Slapskou přehradu
Pozemky jsou schváleny územním plánem pro bydlení, vhodné k budoucí výstavbě a část pozemků vhodná jako budoucí investice. Rádi Vám pomůžeme s výhodným financováním. Provize realitní kanceláře není zahrnuta v ceně nemovitosti
Karla IV. 93/3, České Budějovice
Máte zájem o tento pozemek?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Lena Tejčková
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Malé Hraštici?