Krajková
Nabízíme opravdu poctivou a kvalitní nemovitost, ideální pro ty, kteří chtějí klid, přírodu a soukromí. Vila stojí na velkém pozemku, má dostatek prostoru pro rodinu, práci i relax, a přitom jste za chvíli v Sokolově nebo Karlových Varech.
V dojezdové vzdálenosti vzniká nová rekreační oblast u jezera Medard – téměř 500 ha vodní plochy. Připravuje se celoroční okruh pro pěší, cyklisty a in-line, v dalších etapách se počítá s plážemi, sportovišti a službami. Lokalita tak posiluje rekreační i investiční potenciál – kdo koupí dnes, může těžit z rostoucí atraktivity okolí.
Tato prostorná vila o užitné rozloze hlavního prostoru (přízemí a první patro) cca 300 m² na pozemku 1 249 m² nabízí komfortní bydlení s flexibilním využitím. Dispozice 4+1 v horním podlaží, s krásnou a prakticky řešenou kuchyní, koupelnou (se sprchovým koutem, umyvadlem, vanou a toaletou) a přízemím s dalšími pěti obytnými místnostmi a sociálním zařízením umožňuje dvougenerační bydlení nebo kombinaci s podnikáním. Dům je podsklepený a v horní části budovy se nachází prostorná půda.
Rekonstrukce a zateplení: provedena rekonstrukce, zatepleno s využitím projektu Zelená úsporám. Nemovitost vykazuje velmi dobré tepelně izolační vlastnosti (detaily na vyžádání pro vážné zájemce o nemovitost).
Komfort a zázemí: samostatná garáž, přilehlé kryté parkovací stání, velmi prostorná částečně zastřešená terasa s krbem, zahradní domek, vyhřívaný bazén a dvě studny.
Vytápění a energetika: kotel na tuhá paliva, krb v obývacím pokoji a bojler pro ohřev vody.
Plynová přípojka dostupná v blízkosti – možnost připojení.
Voda a kanalizace: objekt je připojený na místní vodovod a kanalizaci.
Lokalita: Krajková je skvělým místem pro milovníky přírody s blízkými turistickými trasami a plánovanou rekreační oblastí u jezera Medard.
Základní občanská vybavenost lokality zahrnuje: smíšený obchod, lékařské služby, mateřskou a základní školu, veterináře. Kompletní síť obchodů a služeb se nachází v blízkých okresních městech.
Automobilové spojení směr Praha: dálnice D6, která spojuje Prahu s Karlovými Vary, je v současnosti ve fázi dostavby a její dokončení výrazně urychlí automobilové spojení s Prahou.
Cena za nemovitost: 6.900.000,- Kč.
Součástí prodeje mohou být také další pozemky: lesní pozemek 13 661 m² a ovocný sad 3 669 m² s možností zástavby a potenciální dotací na stavbu rybníka.
Nemovitost se prodává částečně vybavená. Zůstane zde část zařízení, která usnadní budoucímu majiteli okamžité užívání, ostatní vybavení si současný vlastník přemístí do svého nového bydliště.
Pro více informací a sjednání prohlídky nás neváhejte kontaktovat.
Rádi Vám pomůžeme i s financováním.
Záběhlická 3156/65, Praha
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 6 lidí
Ing. Martin Boček
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje vil v Krajkové?