Proletářská, Rohatec
Nabízíme k prodeji menší rodinný dům o dispozici 1+1 v Rohatci na ulici Proletářská (lokalita Kolonie), který nabízí zajímavou investiční příležitost nebo vlastní bydlení za cenu bytu.
Atypicky řešený řadový dům na pozemcích o celkové výměře 423 m² je postaven z pálených cihel ve stylu baťovských domků. Dům, který je určen k rekonstrukci, je částečně podsklepený, s původními rozvody elektřiny, s napojením na elektřinu, vodu a kanalizaci.
Součástí nemovitosti je zatravněný dvůr s hospodářskými místnostmi a ovocnými stromy. Navazující zahrada je momentálně neudržovaná, vhodná k úpravě dle představ nového majitele.
Pokud hledáte cenově dostupné bydlení nebo investici se zajímavým potenciálem, je tato nabídka určena právě Vám.
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.
Dolní Valy 521/1, Hodonín
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Markéta Kolaciová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Rohatci?