Lumírova, Praha, Nusle
Mezonetový byt 3+kk o velikosti 102 m2 se 2 terasami 14 m2 v 1. patře moderního domu s výtahem a společnou zahradou.
Disponující ve spodní části bytu vstupní chodbou s vestavěnými skříněmi, obývacím pokojem s přímým vstupem na terasu, plně vybavený kuchyňský kout (sklokeramická deska, trouba, lednice, mrazák a myčka nádobí), samostatná toaleta a komora. V horní části bytu pak nabízí 2 ložnice přičemž jedna z nich má přímý vstup na terasu, koupelna (vana) a samostatná toaleta. K bytu náleží 1 garážové stání a sklep.
Čtvrť převážně s bytovými domy nabízí výbornou dopravní dostupnost – tramvaje, autobusy a metro (Vyšehrad, Pražského povstání), autem jste za 2 minuty na městském okruhu, za 29 minut na letišti a za 10 minut ve Westfield Chodov. V místě je kompletní občanská vybavenost včetně škol, univerzity, lékáren, polikliniky, obchodů a restaurací. K volnočasovým aktivitám slouží sportoviště, cyklostezky, psí louka i parky Na Fidlovačce, Folimanka a Vyšehradské sady.
Výše vyúčtovatelných měsíčních záloh včetně elektřiny činí 9.500 Kč.
Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.
Pokud si nemovitost nemůžete prohlédnout osobně, nabízíme Vám také videoprohlídku z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy.
Na Poříčí 2090/2, Praha
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Adéla Bukovská - recepce
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 3+kk v Praze 2?