Čechovská, Příbram
Moderní a prostorný byt 2+1 s výhledem na Svatou Horu k pronájmu v Příbrami
Hledáte útulný domov s atmosférou klidu, ale zároveň v dosahu všeho, co potřebujete pro moderní život? Nabízíme k pronájmu krásný, čerstvě vymalovaný byt 2+1 o rozloze 60 m², který je k dispozici ihned, od 18. srpna.
Proč si tento byt zamilujete?
Atraktivní lokalita: Nachází se v oblíbené části Příbrami VIII, kde máte vše na dosah ruky – obchody, restaurace, školy, a zastávky MHD i vlak do 5 minut chůze. Zároveň jste za rohem od přírody, kde si užijete cyklostezky, procházky i venkovní relaxaci.
Prostorný a funkční: Byt prošel rozsáhlou rekonstrukcí a nabízí chytře řešené prostory. Najdete zde velkou kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, ložnici a dvě zcela nově udělané lodžie, které poskytují dostatek světla a soukromí. Vestavěné skříně v chodbě a ložnici zajistí, že nebudete mít starosti s úložnými prostory.
Nádherný výhled: Užijte si jedinečný výhled na panorama starého města a dominantu Svaté Hory přímo z vašeho obývacího pokoje.
Nízké náklady na bydlení: Díky moderní revitalizaci domu, vlastní kotelně a tepelným čerpadlům na střeše jsou provozní náklady výrazně nižší.
Kompletní vybavení domu: K bytu náleží sklepní kóje a dům nabízí také sušárnu, kočárkárnu a kolárnu.
Tento byt je ideální pro rodiny i jednotlivce, kteří hledají pohodlné bydlení s praktickým řešením a skvělou dostupností. Parkování je bezproblémové přímo před nebo za domem. Foto původního stavu bytu ilustrační: byt je aktuálně prázdný, nově vymalovaný a opravený. Lodžie jsou zcela nově udělané.
Nájemné měsíční 14.623,- + služby 3.377,- + elektřina přepis na nájemce
Vstupní náklady: kauce 20.000,- + 18.000,- poplatek RK + 1. nájemné
Zaujala vás nabídka?
Neváhejte se ozvat a domluvit si prohlídku. Těšíme se na vás!
Olbrachtova 599/8, Mladá Boleslav
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 13 lidí
Vladimír Nýdl
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+1 v Příbrami?