Blanická, Praha, Vinohrady
(+ služby a poplatky 6.000 Kč/měsíc, kauce, provize RK)
Kancelářské prostory k pronájmu, 2 průchozí kanceláře, 50m2, umístěné ve 4. patře kompletně zrekonstruované kancelářské budovy s výtahem. Budova se nachází na Vinohradech, u Riegrových sadů, 5 minut chůze od Náměstí Míru a Václavského náměstí a stanic metra Náměstí Míru a Muzeum, v blízkosti zastávky tramvaje a nedaleko magistrály s možností napojení na Pražský okruh a dálnice. Objekt se nachází blízko obchodů, kaváren, restaurací, banek, hotelů a pošty. Kancelářský objekt nabízí klasické kancelářské prostory.
Nabízená jednotka ve 4. patře o výměře 50m2 je momentálně v procesu rekonstrukce a nabízí 2 průchozí kanceláře. Na patře jsou společné zrekonstruované toalety a kuchyňka. Specifikace prostor: možnost připojení k internetu, možnost telefonních linek, otevíratelná okna, koberce.
Kauce: 1 měsíční nájem + služby. Nájemné: 20.500 Kč/měsíc + služby a energie: 120 Kč/m2/měsíc (6.000 Kč/měsíc) + provize RK.
K dispozici: od 15.10.2025.
Mánesova 1613/54, Praha
Máte zájem o tuto nemovistost?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Marcela Skalníková
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu kanceláří v Praze 2?