Benešova, Kutná Hora, Hlouška
Nabízíme vám k pronájmu byt o dispozici 1+1 a CP 36 m2, na adrese Benešova 612/20, Kutná Hora.
Částečně zrekonstruovaná bytová jednotka, nízké provozní náklady PENB B velmi úsporná budova, cenově dostupné bydlení v dosahu centra města a s občanskou vybaveností sídlištní zástavby, příjemný vnitroblok se zelení to jsou základní přednosti, které mě na nemovitosti zaujaly.
Předmětná bytová jednotka se nachází v 7. patře revitalizovaného bytového domu, je dostupná výtahem a poskytuje překvapivý výhled na panorama Kutné Hory či Kaňku. Bytový dům a společné prostory jsou pečlivě udržovány a působí klidnou atmosférou. Dispozice bytu je poměrně jednoduchá, nabízí hlavní obytný prostor, který slouží také jako ložnice (rozkládací pohovka, křesla, zatemňovací závěsy) a samostatnou kuchyni s jídelním stolem (chladnička, plynový sporák s el. troubou, rychlovarná konvice). Praktický je i úložný prostor ve spížové skříni nebo ve vestavěné skříni na chodbě. K bytu náleží ještě sklepní kóje o výměře 2 m2 (nad rámec celkové výměry bytu) a je možné využívat společné prostory jako kolárna či sušárna.
Vzhledem ke své výměře a prostorovému uspořádání je bytová jednotka vhodná k užívání ideálně pro 1 osobu, maximálně pro 2 osoby. Byt je k připraven pro nového nájemce a je k dispozici ihned.
Nájemné: 9 990 Kč
Zálohy: 960 Kč (vytápění 500 Kč, teplá voda 300 Kč, studená voda 150 Kč a osvětlení 10 Kč) modelováno pro 1 osoba
Energie: 1 300 Kč (elektřina 800 Kč a plyn na vaření 500 Kč) energie se přehlašují na nájemníka
Celkový nájem: 12 250 Kč
Kauce: 20 000 Kč
Provize: 10 000 Kč
Vaši makléři - realitní kancelář
Havlíčkovo náměstí 512/16, Kutná Hora
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Ing. Jelínek Štěpán
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 1+1 v Kutné Hoře?