Prodej rodinného domu, Lhota, Nová, 250 m2

Nová, Lhota

11 900 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 53 186 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Lhotě

Informace k domu

Hledáte prostorný dům, který si dokončíte přesně podle svých představ, ale zároveň už má za sebou klíčové stavební práce?

Přesně takový rodinný dům na vás čeká v obci Lhota u Dřís.
Třípodlažní dům, má 2 nadzemní podlaží a částečně zapuštěný suterén s okny.
Podlahová plocha každého podlaží je cca 85 m2. Všechna tři podlaží mají plochu 250 m2.
Dům je velmi prostorný, vhodný pro bydlení velké rodiny, popř. pro dvě generace nebo lze upravit na dvě samostatné bytové jednotky.

Rovinatý pozemek o rozloze 785 m má tvar obdélníku.
Na pozemku je také vedlejší zděná stavba a studna pro zalévání zahrady.
Na pozemku je přípojka vodovodního řadu a kanalizace.

Dům je ve stavu nedokončené kompletní rekonstrukce.
Nová je střecha s upraveným spádem, pro přirozený odtok vody.
Nová okna s vysokou izolační schopností.
Nové rozvody elektroinstalace.
Nové schodiště
Instalované je tepelné čerpadlo země/voda s hlubokým vrtem, včetně související technologie a zásobníky na teplou vodu.
Mezi kuchyní a obývákem jsou nová krbová kamna.

Suterén má okna nad úrovní terénu prostor úplně vybízí k vybudování nejen úložného prostoru a garáže,
ale také např. relaxační zóny nebo domácího fitness, záleží jen na potřebách nového majitele.
Energetický průkaz není vzhledem ke stavu nedokončené rekonstrukce ještě vyhotoven.

Dům čeká na vaše dokončení.
Ve fotografiích i ve videu je zobrazen aktuální stav a také vizualizace z projektu rekonstrukce, můžete tak lépe představit finální podobu domu.
Jestli dokončíte úpravy domu podle projektu nebo si dům přizpůsobíte podle sebe, to už záleží jen na vás.

Lhota u Dřís je klidná obec kousek od přírody. Jen pár minut odsud je jezero Lhota ideální pro koupání, sport i relax.

Autem 5 minut do Brandýsa nad Labem a 25 minut do Prahy.

Tento dům je příležitostí pro ty, kteří chtějí koupit dům s hotovými technologiemi s možností dotvořit si domov podle představ.

Zaujala vás tato nemovitost?
Kontaktuje makléře.

Parametry domu

Cena
11 900 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
15. 10. 2025
Adresa
Nová, Lhota
ID
57
Stavba
Cihlová
Stav objektu
V rekonstrukci
Druh objektu
Samostatný
Užitná plocha
250 m2
Zastavěná plocha
130 m2
Podlahová plocha
250 m2
Plocha pozemku
785 m2
Plocha zahrady
655 m2
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Autobus
Zdroj topení
Tepelné čerpadlo
Garáž
Sklep
Bezbarierový přístup
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Jindřich Svoboda

Jindřich Svoboda

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Lhotě (okr. Praha-východ)?

Podobné nemovitosti