Prodej podílu pozemku pro bydlení, Dubí, 740 m2 (ID: 2455606)

Dubí, Mstišov

149 543 Kč /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Doporučené firmy v Dubí

Okna a dveře

Pojištění a finance

Informace k pozemku

Nabízíme k prodeji ideální podíl 14,88 % na pozemku o celkové výměře 4 290 m², nacházejícím se v katastrálním území Mstišov. Pozemek je dle územního plánu zařazen jako návrhová stavební plocha. Pozemek je přístupný zajištěnou obecní komunikací.

KÚ Mstišov
LV 4
č. parc. 78, 76/1

Aktuálně se jedná o investiční příležitost s výhledem do budoucna. Jelikož se prodává pouze spoluvlastnický podíl, samostatné nakládání s konkrétní částí pozemku (např. výstavba) je možné až po dohodě s ostatními spoluvlastníky nebo po rozdělení podílu geometrickým plánem.

Prohlídka? Rádi vás nasměrujeme, ale prohlídky si organizujte sami. Souřadnice GPS: 50.665477886, 13.783834871

V případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu. Připravte si prosím číslo ID inzerátu.

Tento inzerát není závaznou nabídkou inzerenta, podmínky prodeje se mohou v jeho průběhu měnit.

Parametry pozemku

Cena
149 543 Kč /za nemovitost
Aktualizováno
18. 5. 2026
Adresa
Dubí, Mstišov
ID
15711
Plocha pozemku
740 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Inzerát si prohlédlo 16 lidí

Prodejce

Barbora Pidrmanová

Barbora Pidrmanová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje podílu pozemků pro bydlení v Dubí?

Podobné nemovitosti