Prodej komerční nemovitosti, Libiš, 300 m2

Libiš

Cena na vyžádání /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(Po dohodě s majitelem)

Doporučené firmy v Libiši

Informace k nemovitosti

Prodej výrobního a bytového objektu, 300 m2 v obci Libiš

Prodej víceúčelového objektu (výrobní a bytové prostory)
Nabízíme k prodeji víceúčelový objekt v klidné části obce Libiš. V přízemí je prostorná hala pro výrobu nebo servis, 3 skladové místnosti. Ve dvou nadzemních podlažích je 7 obytných místností vč. kuchyně, 2 koupelen a 2 WC. Prostory je možno využít jako bytové prostory nebo kanceláře.
Užitná plocha celého objektu je cca 300 m². Celá budova je v dobrém stavu.
Strategické umístění v Libiši zajišťuje klidné pracovní prostředí s dobrou dostupností. Nepropásněte příležitost investovat do nemovitosti, která nabízí široké možnosti využití. Pro více informací a prohlídku nás neváhejte kontaktovat.
Budova stojí na větším pozemku, který je přístupný z centrální komunikace Libiše.
V obci je veškerá občanská vybavenost: škola, školka, lékař, obchody.
Dobrá dopravní dostupnost do Prahy a Mělníka.

Parametry nemovitosti

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Po dohodě s majitelem
Aktualizováno
14. 11. 2025
Adresa
Libiš
ID
925731
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Vybaveno
Částečně
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
300 m2
Plocha pozemku
843 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Ing. Jana Kašková

Ing. Jana Kašková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje komerčních nemovitostí v Libiši?

Podobné nemovitosti