Dalešice
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme patrovou celoročně obyvatelnou chatu v těsné blízkosti Dalešické přehrady, stojící na vlastním pozemku s výměrou 500m2 - ideální velikost pro relax s minimálními starostmi o údržbu. Díky své poloze, velkorysému prostoru a kompletnímu zázemí je ideální jak pro klidovou dovolenou, tak k celoročnímu bydlení, případně komerčnímu využití - krátkodobé pronájmy.
Jedná se o zděnou budovu kolaudovanou v roce 2007, připojenou na elektřinu (230/380) a vodu. Podlahová plocha je 120m2, užitná pak 180m2. V roce 2024 vyměněna všechna okna za kvalitní trojskla osazená okenicemi.
V přízemí prostorná obývací část s krbem - rozvod tepla do dalších místností a kuchyní. Toaleta se sprchovým koutem a umyvadlem, technická místnost s bojlerem na ohřev teplé vody (prostor možno využít i jako další pokoj). K dispozici také prostorná garáž, která bez problému pojme i větší vůz nebo loď.
V patře pak 3 ložnice a koupelna s toaletou, které poskytnou dostatek místa pro rodinu i hosty.
Internet 5G k dispozici. Celý dům je pak střežen za pomoci EZS JABLOTRON.
Pobyt venku pak zpříjemní pergola a gril s udírnou. Na uskladnění k dispozici dřevník.
Chata je nyní kompletně vybavena a bez sebemenších investic vhodná k okamžitému využití.
Dalešická přehrada je vyhledávanou rekreační oblastí a okolní příroda nabízí skvělé možnosti pro koupání, turistiku, cyklistiku i vodní sporty.
Nádražní 582, Bučovice
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Jan Kadrnožka
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Dalešicích (okr. Třebíč)?