Mokrovraty
Nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům o dispozici 4+kk s bazénem a saunou v klidné části obce Mokrovraty. Tento zděný dům o užitné ploše 375 m² nabízí prostorné místnosti a dostatek místa i soukromí pro pohodlné rodinné bydlení. Nachází se na pozemku o celkové výměře 1105 m² s terasou ideální pro relaxaci.
Nemovitost disponuje garáží a dalším krytým parkovacím stáním na pozemku, což zajišťuje komfortní parkování pro více vozidel. Velkým benefitem domu je tepelné čerpadlo v kombinaci s podlahovým vytápěním, které garantuje nízké provozní náklady a vysoký komfort bydlení. Atmosféru domova podtrhuje krb, jenž nabízí příjemné přitápění v chladnějších měsících. Část s bazénem je připravena k dokončení, což umožňuje novému majiteli realizaci dle vlastních představ a zároveň potenciál dalšího zhodnocení nemovitosti.
Dům umožňuje okamžité užívání. Klidná lokalita s dostatkem zeleně a rychlá dostupnost do Prahy (cca 30 minut po dálnici D4). Více informací rádi poskytneme.
ulice Krakovská 583/9, Praha
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Marie Brejaartova
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Mokrovratech?