nám. T. G. Masaryka, Smečno
Nabízíme k prodeji komerční areál ve Smečně, v současnosti využívaný jako autodílna, určený k rekonstrukci. Lokalita vyniká velmi dobrou dopravní dostupností díky napojení na nedalekou dálnici D7. Podle územního plánu se nemovitost nachází ve smíšené zóně, což do budoucna umožňuje i širší spektrum využití. Je však třeba respektovat památkovou zónu nedalekého zámku.
Objekt autoservisu se zastavěnou plochou 335 m² má novou sedlovou střechu. Součástí areálu je dále skladový objekt o výměře 267 m². Ostatní plochy a nádvoří zaujímají 3 354 m² (včetně objektu bývalé nákladní váhy o ploše 6 m²). Celková výměra pozemků činí 3 956 m².
Areál je napojen na městský vodovod. Pro připojení na kanalizaci je již zpracován projekt. Na pozemku se nachází také plynová přípojka, která však v současnosti není aktivní.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat - rádi vám nemovitost osobně představíme.
Šafaříkova 201/17, Praha
Máte zájem o tuto nemovistost?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Jakub Horváth
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje komerčních nemovitostí v Smečně?