Václavské nám., Písek, Václavské Předměstí
(+ 2500 plyn + 1200 el. + 1000 sl. + 32000 Jistota(kauce) + 8000 odměna RK)
V zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu velmi příjemný a světlý byt o dispozici 3+1, který se nachází ve 2. nadzemním podlaží bytového domu (bez výtahu) v krásné a klidné lokalitě u Václavského jezu. Okolí nabízí dostatek zeleně, přírodu, les i dětské hřiště, což zajišťuje příjemné a pohodové bydlení s možností relaxace i aktivního odpočinku.
Dispozice a vybavení bytu
Byt prošel rekonstrukcí a je připraven k okamžitému nastěhování od 1. 4. 2026.
Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou a lednicí, nabízí dostatek pracovního i úložného prostoru.
Obývací pokoj je vybaven žaluziemi v okně, a korková podlaha.
Ložnice je vybavena PVC podlahou a praktickou šatní skříní.
Další pokoj s PVC podlahou lze využít jako dětský pokoj, pracovnu nebo pokoj pro hosty.
Prostorná předsíň disponuje šatní skříní a nabízí dostatek místa pro uložení obuvi i oblečení.
Koupelna je vybavena sprchovým koutem a pračkou, WC je samostatné (umístěné za zdí koupelny), což zvyšuje komfort bydlení.
Další výhody
K bytu náleží: zahrada vhodná k odpočinku či posezení, pergola pro příjemné trávení času venku, vlastní parkovací stání před domem i za domem, část půdních prostor k uskladnění věcí. Byt je ideální pro rodinu, pár nebo i jednotlivce, kteří hledají klidné bydlení v blízkosti přírody, ale zároveň s dobrou dostupností i s MHD. V dosahu obchod, restaurace. Volné od 1.4.2026.
Korunní 2569/108, Vinohrady, Praha
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Markéta Modrová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 3+1 v Písku?