Prodej rodinného domu, Niměřice - Dolní Cetno, 100 m2 (ID: 2579990)

Dolní Cetno

5 600 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 25 029 Kč /za měsíc

(Kupní cena je kompletní, včetně právního servisu a provize zprostředkovateli)

Doporučené firmy v Niměřicích

Informace k domu

Pokud hledáte dům, kde na Vás dýchne historie, jste tu správně. Nabízím Vám bytelnou patrovou stavbu rodinného domu, materiál cihla v kombinaci s kamenem, v okrajové klidné lokalitě obce Niměřice, část Dolní Cetno, na Mladoboleslavsku, na pozemku o celkové výměře 461 m2. Dům je k prodeji částečně vybavený, volný během krátké doby k nastěhování.

Dispozice: 3+1, z bezbariérového přízemí vstoupíte do prostorné chodby a odtud dále do obytné místnosti, která slouží nejen jako kuchyň, ale současně také jako obytná místnost k setkávání. Celý dům je suchý.
Na první pohled vás zaujme dominanta této místnosti, dobová výhřevná kachlová kamna na dřevo
V přízemí domu je ještě další místnost, která aktuálně slouží jako odkladový prostor, avšak po úpravě jej lze zahrnout taktéž k bydlení, po ruce proti vstupu je menší, stále vlhký, kamenný sklípek, vhodný k uskladnění brambor a zeleniny
Do patra vás dovede dřevěné schodiště, na obě strany vstoupíte do obytných pokojů, nyní sloužících jako ložnice a pokoj pro děti, či pro hosty.
Poslední obytný prostor je detašovaný a vejdete do něj ze zadní části domu, opět může sloužit pro rodinu, nebo pro návštěvy.
Koupelna se sprchovým koutem, umývadlem a WC kombi v patře domu, pračka v přízemí, zavedený internet Cerberos, k dispozici také O2, který má v místě výborné pokrytí..
Z čela domu také vstoupíte do kamenné klenuté místnosti, ve které někdo vidí obytnou možnost, jiný dokonalý sklípek se stálou teplotou (vinotéku, či pivnici pro posezení s přáteli), ideální samostatný přístup zvenčí zaručí nerušený pobyt pro toho, kdo je uvnitř budovy, dále pak ještě kůlna, kterou lze využít jako garáž, či dílnu, či sklad pro vše, co nepatří vysloveně domů.
Komínové těleso s nerez vložkou, podlahové krytiny, prkna a dlažba, střešní krytina, taška, nové podbití střešního pláště, krovy v pořádku.
Vytápění kachlovými kamny na dřevo, s výdechy v patře, popř. lokálně kamny na tuhá paliva, tepelné čerpadlo vzduch vzduch zn. NIBE, k dispozici jsou také lehké pojízdné olejové radiátory na rychlé přitopení, teplá voda z bojleru v koupelně, v místě je obecní vodovod, elektro 220V i motorový 380V, v obci je plánována veřejná kanalizace, avšak aktuálně je odkanalizování řešeno jímkou. Prostor zahrádky před domem i za domem lze využít k posezení, relaxaci i pěstování drobné zeleniny, parkování v přilehlém okolí, či na vlastním pozemku.
Velmi klidné prostředí, v pěším dosahu, cca 5 minut, relaxační zóna, louka a nádherný rybník ke koupání, či rybolovu, v okolí lesy, na dohled je Domov pro seniory, tudíž imobilního člena rodiny můžete mít v krátkém pěším dosahu, vhodné pro všechny, kteří preferují přírodu, zeleň a čistý vzduch, lesy k houbaření, s výhodami blízkosti města, k rekreaci i k trvalému bydlení, v místě BUS směr Mladá Boleslav, místní obchod s poštovními službami, kompletní občanská vybavenost nedaleko, Obecní úřad, restaurace, obchody, lékař, ZŠ, MŠ, v nedalekých Katusicích (6km). Mladá Boleslav 12km, Benátky n.J. 15km, Praha Černý Most 45km, Máchovo jezero 30 km.
Energ. štítek PENB nemáme aktuálně k dispozici, uvádíme tudíž třídu G, doporučuji prohlídku, v případě zájmu zajistíme financování na míru, kontaktujte prosím makléře.

Parametry domu

Cena
5 600 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Kupní cena je kompletní, včetně právního servisu a provize zprostředkovateli
Aktualizováno
20. 3. 2026
Adresa
Dolní Cetno
ID
00199
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Vybaveno
Částečně
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Užitná plocha
100 m2
Zastavěná plocha
122 m2
Podlahová plocha
100 m2
Plocha pozemku
461 m2
Plocha zahrady
339 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Jímka
Topení
Lokální tuhá paliva
Komunikace
Zpevněná, Asfaltová
Telekomunikace
Internet
Doprava
Silnice, MHD, Autobus
Voda
Vodovod
Zdroj topení
Tepelné čerpadlo, Krbová kamna
Sklep
Bezbarierový přístup
Parkování

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo Helena Záveská

Helena Záveská

Na Radouči 1243, Mladá Boleslav II

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Helena Záveská

Helena Záveská

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Niměřicích?

Podobné nemovitosti