Vysoká nad Labem
V atraktivní lokalitě Vysoká nad Labem Vám nabízíme k prodeji rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami 3+kk a 5+1. Nachází se v původní zástavbě rodinných domů, ve slepé klidné ulici, s lesem za zády. Díky MHD se dostanete do Hradce Králové za cca 15 minut, řidiči ocení blízkost rychlostní silnice i dálnic D35 a D11.
Na pozemku o výměře 1 222 m² se kromě domu nachází další technické zázemí. Okrasná zahrada vytváří místo pro posezení pod pergolou, nechybí krb, udírna ani krytý bazén s osvětlením. Zahrada je doplněna o užitkovou část s ovocnými stromy, keři a kopanou studnou (12 m) pro zalévání. Na dům navazuje garáž (24 m²) a terasa se zimní zahradou. Ta umožňuje samostatný vstup do bytu v 1. NP. Z venku je dále vchod do sklepa. Před domem se je vydlážděná plocha s možností parkování.
Třípodlažní dům o užitné ploše cca 280 m² byl postaven z pálených cihel v roce 1990. Zateplen je polystyrenem, podkroví pak skelnou vatou. Sedlová střecha je plechová. V domě jsou dřevěná okna (dvojsklo), v suterénu zůstala okna původní. V podkroví jsou střešní okna Velux. Proběhly rekonstrukce kuchyně, koupelny a interiérových dveří.
Byt 3+kk (cca 99,4 m²) v 1. NP: zádveří, chodba, koupelna s WC, kuchyň s jídelnou a vstup na terasy, obývací pokoj s lodžií, dva pokoje.
Byt 5+1 (cca 90 m²) v podkroví: chodba, komora, kuchyň, koupelna s WC, obývací pokoj s balkónem, tři pokoje.
Suterén (cca 90,9 m²): prádelna, kotelna, dva sklepy, dílna a garáž.
Dům je napojen na elektřinu, vodovod. Odpadní voda je svedena do jímky. V objektu je instalován jeden elektroměr a vodoměr. Vytápění a ohřev vody zajišťuje kotel na tuhá paliva a dále elektrický bojler. Plyn se nachází v blízkosti pozemku.
Lokalita: obchod s potravinami „Hruška“, „Můj obchod“ – 5 min. jízdy autem; zastávka „Vysoká nad Labem“ (č. 18, 20) – 13 min. chůzí; MŠ – 5 min. jízdy autem, 19 min. chůzí; ZŠ Štefánikova Hradec Králové – 15 min. jízdy autem, 15 min. MHD; víceúčelová sportovní hala (fotbal, volejbal, pohybové aktivity) – 10 min. jízdy autem; napojení na dálnici D35 a D11 – do 15 min. jízdy autem.
Vysoká nad Labem nabízí občanskou vybavenost pro každodenní život. Tento rodinný dům je ideální pro vícegenerační bydlení, rodiny s dětmi nebo každého, kdo si chce užívat soukromí, přírodu a rychlé spojení do města.
Financování pomůžeme vyřešit dle Vašich možností a požadavků. Těšíme se na Vás na prohlídce.
Veverkova 1343/1, Hradec Králové
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Bc. Markéta Vašatová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Vysoké nad Labem?