Prodej pozemku pro bydlení, Slopné, 6505 m2

Slopné

3 650 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 16 313 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Slopném

Pojištění a finance

Informace k pozemku

abízíme k prodeji atraktivní stavební pozemek v obci Slopné. Jedná se o svažitý pozemek s východní orientací o celkové výměře 6 505 m². Pozemek o přibližných rozměrech 160 × 37 m se nachází v okrajové části obce a nabízí maximální soukromí spolu s krásnými výhledy do okolní přírody.

Inženýrské sítě:

vodovod vede podél příjezdové cesty,

možnost napojení na kanalizaci cca 60 metrů od pozemku.

elektřina na pozemku

Dle aktuálního rozparcelování je možné pozemek rozdělit až na tři stavební parcely. Celková zastavitelná plocha činí přibližně 3 000 m².

Obec Slopné disponuje základní občanskou vybaveností – nachází se zde mateřská a základní škola, obchod, hostinec, sportovní areál i víceúčelové hřiště. Veškerá občanská vybavenost je dostupná v docházkové vzdálenosti od pozemku.

Lokalita je velmi vyhledávaná díky klidnému prostředí, krásné přírodě a zároveň výborné dostupnosti do Zlín a Luhačovice.

Parametry pozemku

Cena
3 650 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
12. 5. 2026
Adresa
Slopné
Plocha pozemku
6505 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Karel Adámek

Karel Adámek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Slopném?

Podobné nemovitosti