Pronájem bytu 3+kk, Jihlava, Rokycanova, 83 m2

Rokycanova, Jihlava

13 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Doporučené firmy v Jihlavě

Pojištění a finance

Informace k bytu

1379 Pronájem kompletně zrekonstruovaného zděného bytu 3+kk v Jihlavě, ul. Rokycanova. Byt o výměře 83 m2 se nachází ve 2. patře bytového domu bez výtahu. K bytu přináleží lodžie 3 m2, velký sklep o výměře 15 m2 a možnost užívání dvorku a zahrady. Byt prodělal v r. 2025 celkovou rekonstrukci: plastová okna s izolačními trojskly, komplet nové rozvody, omítky, podhledy, koupelna, kuchyňská linka včetně spotřebičů, podlahové krytiny, dveře, nové elektro podlahové topení. Byt je orientován k severovýchodu a jihozápadu. Velmi kvalitní nadstandardní provedení, možnost dlouhodobého pronájmu, PENB G, volné ihned.
Cena: 13.000,- Kč/měsíc + 6.500,- Kč/měsíc služby + 19.500,- Kč kauce + 13 000,- Kč jednorázová provize RK

Parametry bytu

Cena
13 000 Kč /za měsíc
Náklady na bydlení
6500
Aktualizováno
20. 5. 2026
Adresa
Rokycanova, Jihlava
ID
PR 1379
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Patro
3.
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
83 m2
Sklep
Lodžie

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

JITRES

Benešova 1227/5, Jihlava

Theleadway banner

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Josef Smolík

Josef Smolík

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 3+kk v Jihlavě?