Prodej garáže, Ivančice, U Parku, 19 m2

U Parku, Ivančice

795 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 3 553 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Ivančicích

Informace k nemovitosti

Prodej garáže v Ivančicích, ul. U Parku

Nabízíme k prodeji garáž o výměře 19m2 po rekonstrukci v klidné části Ivančic – Alexovic, na ulici U Parku.

Garáž prošla rekonstrukcí a je připravena k okamžitému užívání bez nutnosti dalších investic. Osazena jsou nová kvalitní sekční garážová vrata TRIDO s ručním ovládáním. Nově byla upravena také podlaha, která dostala odolný nátěr, a kompletní opravou prošly i vnitřní stěny včetně nové výmalby. Celý prostor tak působí velmi čistě, svěže a udržovaně.

Garáž je odvětrávaná, bez přípojky elektrické energie. Vhodná je nejen pro bezpečné parkování automobilu či motocyklu, ale také jako praktický prostor pro uskladnění věcí.

Nachází se v příjemné a klidné lokalitě obklopené převážně rodinnými domy s pohodlným příjezdem přímo z ulice.

Pro více informací nebo domluvení osobní prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Parametry nemovitosti

Cena
795 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
13. 8. 2026
Adresa
U Parku, Ivančice
ID
951644
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Vybaveno
Ne
Druh objektu
Řadový
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
19 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Lukáš Závodník

Lukáš Závodník

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje garáží v Ivančicích?

Podobné nemovitosti